Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ГДАНСЬКА!

10 квітня, 2004 р.

    У травні 2004 року, Донецький молодіжний дебатний центр у рамках проекту “Роль органів місцевої влади в процесі європейської інтеграції. Польський досвід” за фінансової підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) оголошує конкурс на участь у навчальному візиті до м. Гданськ (Польща).
    
    Метою візиту є вивчення досвіду польських колег у сфері досягнення норм та стандартів ЄС в роботі органів місцевої влади, вивчення на практиці ролі органів місцевого самоврядування у процесі європейської інтеграції та впровадження стандартів Європейського Союзу в соціальній і молодіжній сфері в Україні.
    
    Візит відбуватиметься в Приморському воєводстві, міста Гданськ, Сопот, Гдиня. Програма візиту включатиме семінари, зустрічі та круглі столи з представниками органів місцевого самоврядування Польщі та державними службовцями.
    
    Під час перебування в Польщі українські представники органів місцевої влади зустрінуться з представниками урядів міст Гданська, Гдині та Сопоту з метою вивчення досвіду роботи польських колег у процесі європейської інтеграції, визначення впливу вступу Польщі в ЄС на майбутні відносини між двома країнами, окреслять позитивні та негативні наслідки як для України, так і для Польщі, які матимуть місце після набуття Польщею статусу повноправного члена Європейського Союзу.
    
    Програмою візиту також передбачено дводенне стажування українських учасників у споріднених установах та комісіях міст Гданська, Гдині та Сопоту, під час яких представники органів місцевої влади зможуть більш детально ознайомитись з роботою своїх польських колег, побачити на практиці діяльність органів місцевої влади з впровадження стандартів Європейського Союзу. Під час візиту учасники матимуть змогу в партнерстві з польськими колегами розпочати підготовку власних планів дій, що можуть бути впроваджені у регіональні програми в Україні у відповідній сфері діяльності.
    
    Регіон дії проекту: Донецька, Харківська, Сумська області.
    
    Вимоги до кандидатів:
    
    Бути працівником органів місцевого самоврядування або державним службовцем і працювати в сфері молодіжної та соціальної політики (представники Управлінь у справах сім'ї та молоді, Управлінь праці та соціальної політики, Служби у справах неповнолітніх та інших).
    Бути зацікавленим/зацікавленою у впроваджені стандартів Європейського Союзу у сфері власної професійної діяльності.
    Бути готовим/готовою ділитись здобутими знаннями та інформацією з колегами.
    Сприяти організації та проведення Форуму в регіоні та мати можливість прийняти в ньому участь.
    Мати дійсний закордонний паспорт.
    Для участі в конкурсі необхідно подати рекомендаційний лист та заповнену анкету встановленого зразка до 30 квітня 2004 року в офіс Дебатного центру: 83003, Донецьк, пр-т Ілліча, 79/31; електронною поштою debate@cent.dn.ua; факсом (062) 385 9839 з поміткою “конкурс”.
    
    Анкету можна отримати електронною поштою, надіславши запит на адресу debate@cent.dn.ua.
    
    Учасників буде відібрано на конкурсній основі.
    
    Організатори покривають всі витрати пов’язані зі стажуванням.
    
    КОНТАКТИ:
    Донецький молодіжний дебатний центр
    83003, Донецьк, пр-т Ілліча, 79/31
    Факс: (062) 385 9839
    Електронна пошта: debate@cent.dn.ua
    Інтернет-сайт: http://www.cent.dn.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати