Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс фотоісторій “Жінки-рятівниці”

16 лютого, 2016 р.

    Громадська організація «Інститут волонтерства та громадської співпраці» спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради оголошують конкурс фотоісторій “Жінки-рятівниці”.
    
    Якщо ти знаєш жінку чи дівчину, що рятує та змінює світ, – розкажи її історію! Це може бути історія про твою маму, бабусю, сусідку, подругу, жінку-воїна, волонтерку тощо, яка своїм прикладом дає зрозуміти, що в житті кожного є місце для подвигу та доброї справи!
    
    Що потрібно, щоб взяти участь в конкурсі:
    
    фото героїні (портретне чи будь-яке інше, без оголених частин тіла, у форматі .jpeg та готове до друку),
    коротка історія про її подвиг/добру справу (коли сталася подія, можливі посилання на новину; ПІБ героїні, дата та місце народження; звідки дізналися про історію; у форматі MS Word, не більше 1200 символів з пробілами),
    відомості про автора (ПІБ, контактний номер телефону, фактична адреса проживання, електронна адреса – окремим файлом у форматі MS Word).
    УВАГА! Автором фото та історії має бути та особа, що відправляє заявку! Не забувайте вказати ім’я героїні та ім’я автора/ки, яка/ий посилає історію та фото на конкурс!
    
    Роботи приймаються на електронну адресу ivgsgo@gmail.com з темою листа «На конкурс фотоісторій» до 20:00 03 березня 2016 року (четвер). Результати конкурсного відбору переможців будуть оголошені 07 березня 2016 року. Кожному учаснику прийде на вказану електронну адресу лист щодо долі його фотоісторії в конкурсі. Рішення щодо робіт-переможців буде визначати спеціально створена комісія, до складу якої увійдуть представники організаторів, журналісти та фотографи.
    
    Фотоісторія, що займе 1 місце отримає грошовий приз у розмірі 1000 грн., 2 та 3 місця отримають цінні призи та подарунки. Найкращі 10 фоторобіт будуть представлені широкому загалу на тематичній виставці, а їх автори – відмічені особливими відзнаками.
    
    За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: 098 659 24 79; або писати на електронну адресу ivgsgo@gmail.com.
    
    За перебігом конкурсі можна слідкувати: https://www.facebook.com/groups/volunteerLutsk/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю