Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


УВАГА! ЦІКАВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОГО СЕКТОРУ

10 квітня, 2004 р.

    ФАНДРЕЙЗИНГ ДЛЯ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
    Київ, 27 квітня 2004 року. Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Ресурсний центр “Гурт” запрошують представників громадських та благодійних організацій, органів влади і ЗМІ відвідати виступ професора Сари Мелендез – професора Школи бізнесу і менеджменту Університету Джорджа Вашингтона та фахівця в галузі менеджменту неприбуткових організацій.
    
    Доктор Сара Мелендез має великий досвід роботи в неприбутковому секторі на посаді президента організації INDEPENDENT SECTOR, діяльність якої спрямована на зміцнення неприбуткового сектора шляхом налагодження спілкування та співробітництва неприбуткових організацій, фундацій і корпоративних благодійних програм. П. Мелендез є експертом з питань філантропії і неприбуткової сфери для таких засобів масової інформації як: New York Times, Washington Post, NPR, NBC News, CNBC, CNN та Конгресу США. Доктор Сара Мелендез має науковий ступінь доктора Гарвардського університету; магістра освіти, університет Лонг Айленд та ступінь бакалавра англійської мови, Бруклін коледж.
    
    Під час виступу доктора Мелендез Ви дізнаєтеся про:
    
    залучення коштів (фaндрейзинг) та шлях до самоокупності;
    співпрацю місцевого уряду, громадських організацій та бізнесу;
    правозахисну діяльність неприбуткових організацій;
    філантропію та розвиток громадянського суспільства.
    Лекція відбуватиметься англійською мовою із синхронним перекладом.
    
    Зустріч відбудеться у конференц-залі Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, 4, (4-й поверх). Початок зустрічі о 14.00.
    
    Охочих взяти учать у зустрічі просимо зареєструватися за тел. (044) 554 1052 до 23 квітня 2004 року. Контактна особа – Світлана Скакун. Просимо зазначити назву організації, контактний телефон та прізвище, ім’я, по-батькові особи, яка візьме участь.
    
    Увага! Мешканці Івано-Франківська мають можливість відвідати лекцію доктора Сари Мелендез у своєму місті. Зустріч відбудеться 26 квітня о 10.00 у приміщенні фонду “Солідарність” за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Січових стрільців, 34, (місце проведення лекції може змінюватися, тому прохання уточнювати під час реєстрації). Бажаючих взяти участь просимо зареєструватись за тел. (044) 490 4026 до 23 квітня 2004 року.
    
    КОНТАКТИ:
    Світлана Скакун
    Ресурсний центр “Гурт”
    Тел./факс: (044) 554 1052
    Електронна пошта: info@gurt.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати