Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


НОВІ ПРОЕКТИ! Робоча група "Зелений.КІТ" за підтримкою Фонду "Mіlіeukontakt Oost-Europa"(Нідерланди) має намір поліпшити культуру використання комунікативно-інформаційних технологій

11 квітня, 2004 р.

    (КІТ) серед громадських організацій України екологічного напрямку (ЕКОНУО). Для цього РГ починає проект "Через електронне партнерство до реального співробітництва".
    
    Мета проекту - подолання технічних, комунікаційних і інших бар'єрів у роботі українських эконго, активне й ефективне використання сучасних КІТ для співробітництва.
    
    Проект передбачає створення інформаційно-функціонального Інтернет-порталу, відкритого для громадських організацій, що займаються питаннями охорони навколишнього середовища. Портал може сприяти розвитку різних форм співробітництва між громадськими організаціями і їхніми об'єднаннями, допомагати в оволодінні КІТ.
    
    У рамках Проекту, з 12 квітня 2004 року на сайте http://www.greenkіt.net/ буде проходити конкурс інформаційних матеріалів. (На сайте можна ознайомитися з умовами і подробицями проведення конкурсу). Оцінка конкурсантів буде проводитися експертною групою "Зелений.КІТ".
    
    Участь у проекті на умовах інформаційного партнерства можливо для всіх екологічних НУО України непартійного і некомерційного характеру.Екологічні НУО, що не мають власної техніки і доступу до Інтернет, можуть зробити це, домовивши про технічну підтримку своєї участі в період конкурсу з іншими організаціями.
    
    За результатами конкурсу найбільш активні учасники проекту зможуть одержати в користування комп'ютерну техніку (б/к).
    
    Групою експертів будуть заохочуватися новини і коментарі до них, інші інформаційні матеріали, що розкривають причинно-наслідкові зв'язки екологічних проблем, зв'язок діяльності на місцевому, національному і міжнародному рівнях, співробітництво різних секторів суспільства для рішення екологічних проблем і т.п.
    
    ЕКОНУО, у яких зараз немає доступу до електронної пошти, чи доступ до Интернет-он-лайн утруднений, - з 5 квітня можуть звертатися по допомогу до контактних осіб.
    Актуально до 12.04.2004
    Контакт Сергій Федоринчик
    Тел. (044) 456-3435
    E-maіl: fedoryn@grworld.freenet.kіev.ua
    
    Вадим Гончарук
    Тел. (0432) 268-191
    e-maіl: eco@svіtonlіne.com
    
    Катерина Малькова
    Тел. (044) 227-6277
    E-maіl: mkoe-ua@ukr.net


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати