Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Завершується реєстрація на конкурс The Bobs для онлайн-медіа

1 березня, 2016 р.

    The Bobs – це відомий міжнародний конкурс для блогерів, активістів та журналістів, які своєю діяльністю виступають за вільне висловлювання думок і захист прав людини в інтернеті. Deutsche Welle організовує The Bobs, починаючи з 2004 року.
    
    The Bobs – єдиний у світі справді міжнародний конкурс, на якому нагороджуються креативні та сміливі веб-проекти поза мовними й культурними бар’єрами. The Bobs – це компетентний вказівник на тлі величезної різноманітності мережних ініціатив.
    
    Незалежне міжнародне журі обирає переможців у чотирьох міжнародних номінаціях конкурсу: “Найкраща соціальна ініціатива”, “Найкраща інновація”, “Культура і мистецтво”, а також “Громадянська журналістика в мережі”. Окрім того, інтернет-користувачі шляхом відкритого онлайн-голосування вирішують, які проекти здобудуть призи публіки в усіх 18 номінаціях конкурсу.
    
    Окрім 18 номінацій конкурсу The Bobs, Deutsche Welle з 2015 року вручає спеціальний приз “За свободу слова”. Цей приз отримує людина або ініціатива, яка особливим чином виступає в інтернеті за захист права людей на вільне висловлювання думок.
    
    Які проекти можуть брати участь?
    
    Обмежень щодо формату немає. Реєструйте свій сайт, блог, подкаст, Facebook-спільноту чи Facebook-сторінку, Twitter-профіль, YouTube-канал… Головне, щоб ваш інтернет-ресурс перебував у відкритому доступі. А його зміст має відповідати критеріям і правилам конкурсу.
    
    Якою мовою має бути проект?
    
    Конкурсні мови The Bobs – українська, російська, німецька, англійська, французька, португальська, іспанська, турецька, арабська, бенгальська, китайська, гінді, індонезійська, перська.
    
    Хто може номінувати Інтернет-ресурси на The Bobs?
    
    Кожен користувач і кожна користувачка інтернету може номінувати власний або чужий проект. Кількість заявок не впливає на шанси перемогти. Тобто достатньо зареєструвати один проект один раз. З іншого боку, той самий інтернет-ресурс можна реєструвати для участі в різних номінаціях #thebobs16.
    Реєстрація триває до 3 березня 2016 року за посиланням: http://thebobs.com/ukrainian/
    
    Після закінчення терміну реєстрації (3 березня) ми передамо всі ваші пропозиції міжнародному журі. Члени журі вирішують, які проекти потраплять до фіналу. Україну в журі представляє директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк (www.facebook.com/oksana.romaniuk.33).
    
    31 березня ми оприлюднимо на цьому сайті перелік фіналістів. У той же день почнеться відкрите онлайн-голосування в усіх номінаціях конкурсу. За підсумками голосування буде обрано проекти-переможці за версією інтернет-користувачів. Журі обере проекти-переможці в чотирьох міжнародних номінаціях під час засідання в Берліні наприкінці квітня.
    
    Контакти
    
    Deutsche Welle
    feedback.bobs@dw.de
    http://thebobs.com/ukrainian/about/about-2/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю