Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Тендер на організацію проведення супервізійних заходів

1 березня, 2016 р.

    Тендер на організацію проведення п’ятьох супервізійних заходів (терміном 3 дні кожний захід) для членів мобільних бригад у період з березня по червень 2016 р. в Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та підконтрольних уряду територіях Донецької, Луганської областей.
    
    Організація та проведення супервізійних заходів буде здійснюватися в рамках проекту «Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат-підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України: зміцнення міжвідомчої системи попередження та подолання ґендерно-обумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров’я», який фінансує Фонд народонаселення ООН в Україні. МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» запроваджує соціальну складову даного проекту.
    
    Інформація про замовника:
    
    МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно-обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.
    
    Інформація про проект:
    
    Проект «Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат-підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України: зміцнення міжвідомчої системи попередження та подолання ґендерно-обумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров’я» реалізується в 5 східних регіонах, спрямований на розширення охоплення послугами, та доступності до соціально-психологічних послуг постраждалих від ґендерного насильства. Проект реалізується в партнерстві та за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.
    
    Терміни реалізації проекту: серпень 2015 – липень 2016
    
    Географія проекту: Дніпропетровська, Запорізька, Харківська та підконтрольні уряду території Донецької, Луганської областей.
    
    Мета тендеру:
    
    Вибір постачальника послуг з організації та проведення супервізійних заходів, пропозиції якого відповідатимуть вимогам щодо якості та ціни МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», які складатимуться з забезпечення:
    
    Оренда приміщення на один день для супервізійної зустрічі у 5 східних регіонах України в період березень – червень 2016р. Загальна кількість учасників однієї зустрічі – від 11 до 17 осіб.
    Організація поселення та харчування (сніданки, вечері на 3 дні) 2 супервізорів (3 дні) та 1 координатор проекту (1 перший день). Харчування для учасників зустрічі (від 11 до 17 осіб) на один день – 2 каво-паузи та обід.
    Оренда обладнання (мультимедійний проектор, ноутбук, фліпчарт, канцелярські приладдя) на один день.
    Забезпечення організації проїзду супервізорів, координатора проекту та учасників робочої зустрічі.
    Оплата гонорару супервізорам.
    Загальні умови участі у тендері:
    
    До участі в тендері запрошуються постачальники послуг, компанії, фізичні особи підприємці, приватні підприємці, які:
    
    Мають успішний досвід організації заходів на території України.
    Офіційно зареєстровані та діють на території України.
    Не є платниками ПДВ.
    Вимоги до форми тендерної пропозиції (має включати наступні пункти):
    
    Інформація про організацію.
    Характеристики місця проведення тренінгу.
    Обґрунтований бюджет (в гривні), на основі якого буде обиратися провайдер, 1 триденний супервізійний захід наприкінці березня 2016р. у Луганській області (розглядаються міста – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна та Новоайдар), пропозиція щодо поселення в готелі на 2 особи (3 доби) та 1 особа (1 доба), харчування (сніданок, вечеря) на 2 особи (3 доби) та на 1 особу (1 доба), оренда зала 23 березня 2016р. на один день на 17 осіб, канцелярське приладдя (папка, ручка, блокнот, бейдж) на 15 осіб, оренда обладнання (проектор, екран, ноутбук, фліпчарт) та папір для фліпчарту з маркерами, також харчування для усіх учасників зустрічі – 2 каво-паузи та обід, компенсація проїзду для учасників зустрічі та супервізорів.
    Прохання до зацікавлених в участі та співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках зазначеної ініціативи, надсилати пропозиції до 10 березня 2016 року на адресу Marina.Romanchuk@healthright.org.
    
    Контакти
    
    Марина Романчук
    (044) 278-23-58


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю