Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Стипендіальний конкурс для молоді ВПО на участь у Європейському Форумі Альпбах

6 березня, 2016 р.

    Уже вдруге Київська ініціативна група Альпбаха проводить стипендіальний конкурс для внутрішньо переміщених осіб на участь у Європейському Форумі Альпбаха – 2016, який цьогоріч проходитиме з 17 серпня по 2 вересня традиційно у Альпбаху, Австрія.
    
    До участі запрошуються громадяни України віком від 18 до 30 років, які є студентами І – VI курсів, випускниками, науковцями, аспірантами, молодими спеціалістами, представниками громадських організацій, та є внутрішньо переміщеними особами з Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, або досі проживають на цих територіях.
    Конкурс триватиме з 18 лютого по 15 червня. Етапи конкурсу:
    
    1) 18 лютого – 15 квітня – прийом заявок;
    
    2) 15 квітня – 5 травня – опрацювання отриманих заявок та визначення учасників, які будуть запрошеня на співбесіди;
    
    3) 5 травня – 1 червня – проведення співбесід;
    
    4) до 15 червня – визначення переможців стипендіального конкурсу.
    
    Для участі у конкурсі необхідно до 15 квітня надіслати на електронну адресу kiga.forum.alpbach.network@gmail.com:
    
    1) мотиваційний лист за зразком, що додається;
    
    2) резюме за зразком, що додається;
    
    3) сканована довідка з місця навчання, у разі закінчення навчання – сканований диплом, довідка з місця роботи (допускається фото високої якості);
    
    4) сканована довідка про взятят на облік ВПО (за наявності. У разі відсутності її – пояснення у довільній формі);
    
    5) обов`язкове есе на тему: “The five main “betrayals” and “victories” of post-Maidan Ukraine” (5 головних “зрад” та “перемог”» постмайданівської України).
    
    Есе повинне містити чіткі 5 пунктів «зрад» та 5 пунктів «перемог», які на Вашу думку стали визначальними для постмайданівської України. Кожен пункт повинен включати аргументи та Ваше пояснення, чому саме цей пункт визначає поразку усього українського суспільства, або навпаки дозволить побудувати нову країну, шляхом реформування. До таких пунктів можуть відноситись, наприклад, «зрада № 2. Поразка громадянського суспільства», або «перемога № 4. Створення Національної поліції». Ми заохочуємо Вас, якщо «зради» та «перемоги» будуть якомога менш абстрактними та матимуть безпосередній стосунок до Вашої спеціалізації або сфери діяльності.
    
     Вимоги до есе:
    
    – мова – англійська;
    
    – об’єм – до 3 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал 1, 5;
    
    – виключно авторська робота (у разі виявлення плагіату – робота та документи учасника не розглядаються).
    
    Неповний пакет документів, або документи, що містять неповну або недостовірну інформацію розглядатися не будуть. У разі виявлення у документах учасника Конкурсу, у тому числі і в есе, порушень авторського права третіх осіб Стипендіальна комісія відхиляє розгляд документів такого заявника.
    
    Стипендіат повинен мати дійсний закордонний паспорт з кінцевим терміном дії мінімум 3 місяці після закінчення поїздки в Австрію на участь у Європейському Форумі Альпбаха з мінімум двома чистими сторінками для візи, термін дії якого не повинен перевищувати 10 років.
    
    В залежності від програми та строків перебування розмір стипендії може змінюватися. Стипендія покриває участь в програмі ЄФА – 2016, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання зі сніданком, добові у розмірі 17 євро на добу, вечері під час прийомів, транспортні витрати з України до Австрії, екскурсії, оформлення Шенгенської візи, без оплати вартості консульського збору в посольстві Австрії, а також поліси страхування для виїзду за кордон, які покриваються партнером Конкурсу – страховою компанією «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».
    
    Будь які інші витрати, пов’язані з проїздом до Києва та до місця свого проживання, у тому числі транспортні витрати пов’язані з поданням документів до Австрійського посольства в Києві для оформлення віз та перебуванням в Австрії під час програми ЄФА – 2016 не покриваються.
    
    Рішення про запрошених учасників буде опубліковано у соціальних мережах. Представники стипендіальної комісії звяжуться особисто із усіма учасниками, які пройшли перший етап та будуть запрошені на співбесіду після 5 травня.
    
    Порядок та умови Конкурсу визначені в Положенні про Конкурс. Подаючи документи на участь у Конкурсі його учасники тим самим погоджуються на всі умови Положення про Конкурс.
    
    У разі виникнення питань:
    
    E-mail: d.voyuta@gmail.com;
    
    VK: Київська ініціативна група Альпбаха;
    
    FB: Kyiv Initiative Group Alpbach.
    
    Деталі за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=stypendialnyj-konkurs-dlya-molodi-vpo-na-uchast-u-evropejskomu-forumi-alpbah


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю