Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у регіональному тренінг-семінарі з розвитку місцевої та регіональної демократії

9 березня, 2016 р.

    Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 5 – 7 квітня 2016 року у м. Вінниця регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів. Семінар є прекрасною можливістю для зустрічей та спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.
    
    Мета семінару – обмін думками та досвідом у розвитку місцевої демократії в Україні та ознайомлення з подібною практикою в країнах Європи; підвищення обізнаності молодих лідерів України з питань Європейської Хартії місцевого самоврядування; ознайомлення із загальними принципами місцевої та регіональної демократії, а також із механізмами залучення громадськості до плануванні ініціатив і прийняття рішень; посилення розуміння учасників щодо питань етики та протидії корупції на місцевому рівні.
    
    До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються соціально та політично активні чоловіки та жінки віком до 35 років з Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей, які представляють такі цільові групи:
    
    лідери громадських організацій або професійних асоціацій;
    нещодавно обрані на посаду депутата місцевої ради, а також міського, сільського, селищного голови або ті, хто брали участь у місцевих виборах;
    представники місцевих осередків політичних партій України;
    неформальні лідери: блогери, журналісти, представники громадянського суспільства;
    представники активних громадських груп.
    Організатори надаватимуть перевагу учасникам, які до цього часу не брали участь у подібних програмах навчання та/або стажування в Україні чи за кордоном. Знання англійської мови для участі у семінарі є бажаним, проте не обов’язковим критерієм для відбору.
    
    Для участі у семінарі необхідно заповнити аплікаційну форму (додати фотографію) та надіслати її до 22 березня 2016 року на електронну адресу viktoriia.tereshchenko@coe.int. Остаточний відбір учасників, а також короткі інтерв’ю (у скайпі або по телефону) з кандидатами відбудуться до 29 березня 2016 року. Обраним кандидатам буде надана більш детальна інформація щодо участі у семінарі.
    
    Деталі за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-uchast-u-rehionalnomu-treninh-seminari-z-rozvytku-mistsevoji-ta-rehionalnoji-demokratiji


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю