Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2016)

14 березня, 2016 р.

    Сьогодні, коли в світі все більшого значення набувають нові наукомісткі технології, інженерні спеціальності знову виходять на ключові позиції.
    
    Знання, набуті за спеціальністю радіотехніка, дозволяють випускникам реалізувати себе в будь-якому напрямі, що пов’язаний з прогресивними новітніми технологіями.
    
    За ініціативи кафедри радіотехніки Вінницького національного технічного університету та за підтримки Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації вперше організовується та проводиться дистанційна дослідницька олімпіада з радіотехніки (ДДОРТ-2016). Яка актуальна перш за все для цьогорічних випускників професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації навчальних закладів Вінницької області.
    
    Олімпіада складається з двох секцій: теоретичної та експериментальної. Завдання кожної секції оцінюються окремо. Приймати участь можна як в одній секції так і в обох. Не є обов’язковим виконання всіх завдань, але якщо ви зможете це зробити – організаційний комітет буде надзвичайно радий відзначити таких учасників.
    
    Основними завданнями цієї олімпіади є:
    
    – виявлення та розвиток серед учнів (студентів) технічних здібностей;
    
    – підвищення інтересу учнів (студентів) до поглибленого вивчення радіотехнічних дисциплін, стимулювання у них розвитку дослідницьких здібностей;
    
    – сприяння у профорієнтації зазначеної категорії молоді та вибору майбутнього напряму підготовки.
    
    Виконані завдання можна відправити на email: rt.olymp@gmail.com
    (електронні версії документів чи скановані розв’язки з роздільною здатністю не менше 300 dpi) або паперовий варіант за адресою: ВНТУ, кафедра РТ, вул. Хмельницьке шосе, 95, м. Вiнниця, 21021, тел.: +38 0432 59 84 81.
    
    Кінцевий термін подання відповідей – 31 березня 2016 р.
    
    Підбиття підсумків відбудеться 7 квітня 2016 р. під час цьогорічного урочистого закриття фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (www.vsort.org.ua). Переможці будуть відзначені дипломами та цінними подарунками.
    
    Реєстрація учасників ДДОРТ-2016 відбувається на сторінках: fb.com/radiotechnical.olympiad або vk.com/radiotechnical.olympiad.
    
    Адреса офіційної електронної скриньки олімпіади: rt.olymp@gmail.com Організатори ДДОРТ: к. т. н., доцент Дмитро Гаврілов та к. т. н., доцент Костянтин Коваль.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати