Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Перший в Україні онлайн-курс з публічних закупівель буде запущено в травні за підтримки ЄС

16 березня, 2016 р.

   
    
    В травні 2016 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» запускають перший в історії України відкритий онлайн-курс з публічних закупівель для всіх учасників системи. Курс створено за кошти Європейського Союзу.
    
    Онлайн-курс «Публічні закупівлі» розроблено з метою розширення можливостей навчання і розвитку рівня професіоналізації в сфері державних закупівель в Україні відповідно до Стратегії реформування системи державних закупівель, включаючи Дорожню карту про наближення державних закупівель до стандартів ЄС в межах Угоди про асоціацію.
    
    Навчання буде безкоштовним та відкритим як для професійних та майбутніх закупівельників, так і для всіх зацікавлених сторін, включаючи журналістів, громадських активістів та пересічних громадян. Програма курсу складається із циклу відеолекцій, а також додаткових матеріалів, інтерактивних завдань та форуму. Слухачі зможуть навчитися основам публічних закупівель, або опанувати більш високий професійний рівень закупівельної діяльності.
    
    Курс читають українські та міжнародні провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», "Transparency International" в Україні та Центру протидії корупції.
    
    Реєстрацію на навчання вже розпочато.
    
    Запуск курсу є частиною більш комплексної задачі, спрямованої на створення системи підготовки фахівців із закупівель та поступового переходу до професійної системи державних закупівель.
    
    Про Проект: Проект «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» (http://eupublicprocurement.org.ua/) реалізується консорціумом на чолі з провідною міжнародною компанією Crown Agents Ltd. Проект розпочав діяльність в Києві в листопаді 2013 року та триватиме до листопада 2016 року. Робота Проекту спрямована на підтримку розвитку як системи державних закупівель, так і системи державної допомоги в Україні у відповідності зі стандартами ЄС.
    
    Для подальшої інформації звертайтесь до:
    
    Оксана Сапіга, експерт із зв’язків з громадськістю, Crown Agents Ltd oksana.sapiga@ua.crownagents.com


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю