Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Курс на підвищення: в квітні відбудеться Школа практичної журналістики

24 березня, 2016 р.

    «Краще, швидше, якісніше» – саме під таким девізом пройде квітневий лекторій Школи практичної журналістики. Протягом двох днів – 23-24 квітня 2016 року в Києві відбудеться четвертий лекторій Школи практичної журналістики, де найкращі українські лектори розкажуть про нові формати, особливості підготовки контенту і допоможуть вдосконалити навички зі створення текстів.
    
    23 квітня під час лекцій модуля «Ділова журналістика» слухачі лекторію отримають поради від відомих журналістів і медіа експертів про те, як реалізувати свій потенціал у цій сфері. Як якісно інтегрувати економічні новини в незалежний рентабельний ділової проект на ТБ розповість автор і ведучий програми «Перша Шпальта» Олег Гавриш. Які формати ділової журналістики сьогодні мають найбільший попит – повідає головний редактор РБК-Україна Денис Безлюдько. Лекція Віталія Ковача – в минулому шеф-редактора програми «Дістало» розкриє принципи побудови текстів-розслідувань. Де шукати інсайт і яким чином економічні лонгріди впливають на репутацію компаній – поділиться кореспондент інтернет-видання «Апостроф» Юрій Дощатов. Як змусити власника бізнесу поговорити «по-душам» – слухачі дізнаються від Ірини Чухлєб, головного редактора видання Landlord.
    
    24 квітня модуль «Тексти» розкриє секрети створення якісного контенту, який наблизить вас в заповітної мрії. Марите про славу сценариста? Зробити перший крок до мрії допоможе лекція журналіста і сценариста Марини Бініашвілі. Вас причарувала індустрія краси, але не знаєте з чого почати? Світлана Турчин – в минулому головний редактор видання «Viva!Beauty» поділиться секретами створення яскравого контенту. Коуч письменників – Тетяна Спіріна розповість як писати короткі тексти, а піарник і блогер Марина Говорухіна пояснить принципи створення матеріалів для соціальних мереж. Головний редактор Forbes Woman і блогер Redlips.bar Марія Ридван у своїй лекції розкриє тему спецпроектів і нових форматів.
    
    Нагадаємо, що Школа практичної журналістики – це новий недержавний освітній проект, спрямований на інтенсивне навчання в сфері журналістики.
    
    Вчитися – легко!
    
    Деталі можна дізнатись на сайті www.journalism.in.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю