Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України

24 березня, 2016 р.

    Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія» спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошують відкритий конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України на участь в проекті «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».
    
    Метою конкурсу є залучення ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України до впровадження проекту «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».
    
    Відібрані організації здійснюватимуть діяльність у напрямку розвитку свого інституційного потенціалу, реалізації маркетингових планів на місцях, запровадження прецедентів фінансування послуг з джерел, відмінних від коштів ГФ, забезпечення сталості розвитку та фінансування обраних послуг, їх активне просування на ринку соціальних послуг.
    
    В рамках проекту передбачається консультативна підтримка з боку представників сектору економіки, бізнес-компаній національного рівня щодо проведення аналізу ринків та спроможності ВІЛ-сервісних організацій, підготовки маркетингових стратегій, надання технічної підтримки та подальшого супроводження впровадження маркетингових планів та розвитку соціальних послуг на місцях.
    
    Загальні умови участі у конкурсі
    
    Перший етап реалізації проекту в 2016 році передбачає відбір 8 ВІЛ-сервісних організації для впровадження бізнес-підходів в практику їхньої діяльності.
    
    До участі в конкурсі запрошуються недержавні організації, які офіційно зареєстровані в Україні, та надають соціальні послуги у сфері ВІЛ/СНІД.
    
    Критерії відбору учасників
    
    Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями відбору організацій слугуватиме конкурс мотиваційних листів ВІЛ-сервісних організацій щодо їхньої участі в проекті, та досвід надання послуг у сфері ВІЛ/СНІД.
    
    Зацікавленим організаціям необхідно надіслати мотиваційні листи від імені керівника організації на адресу електронної пошти БО «Соціальна служба «Віфанія»: bethanysocialservices@gmail.com
    
    Кінцевий термін подачі мотиваційних листів – 18 квітня 2016 р. до 18:00.
    
    Всім учасникам будуть повідомлені результати конкурсного відбору по його завершенню.
    
    Контактна інформація:
    
    Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія»
    
    e-mail: bethanysocialservices@gmail.com
    
    тел./ факс (044) 417 36 06


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати