Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс «Велосипед як міський транспорт: виклики і перспективи для України»

1 квітня, 2016 р.

    Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» оголошує конкурс «Велосипед як міський транспорт: виклики і перспективи для України» серед українських регіональних журналістів. Конкурс оголошується на найкращі опубліковані аналітичні статті, присвячені велосипеду як виду міського транспорту, практичним аспектам використання велосипеда в Україні, викликам і перспективам розбудови велоінфраструктури.
    
    Призовий фонд Конкурсу становить 10 000 грн. Конкурс оголошується в п’ятьох регіонах України і триватиме з 1 квітня до 20 травня. Переможець у кожному з регіонів отримає приз за найкращу статтю в розмірі 2000 грн. Оголошення переможців відбудеться до 16 червня, в рамках всеукраїнського Дня “Велосипедом на роботу”. Конкурс є частиною проекту «Аналітичні статті про транспорт», що реалізується за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.
    
    Переможці конкурсу визначатимуться окремо в кожному з регіонів:
    
    Центр (Полтавська, Черкаська, Кіровоградська, Вінницька, Хмельницька)
    Північ (Волинська, Рівненська, Житомирська, Чернігівська, Сумська)
    Захід (Львівська, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська області)
    Південь (Одеська, Миколаївська, Херсонська області)
    Схід (Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, неокуповані території Донецької та Луганської областей)
    До участі в Конкурсі запрошуються журналісти регіональних друкованих та онлайн ЗМІ усіх форм власності (державна, комунальна, приватна).
    
    Вимоги до матеріалів:
    
    До участі в Конкурсі допускаються матеріали, які аналізують зусилля місцевих велоактивістів і влади, а також практичні наслідки використання велосипеда як міського виду транспорту на регіональному рівні в різних галузях: економіці, екології, безпеці дорожнього руху, урбаністиці тощо. Це можуть бути матеріали, присвячені таким темам:проблеми, які може вирішити використання велосипеду як повсякденного транспорту на прикладі вашого міста (погані дороги, затори, безпека руху, деградація міського простору, брак пішохідних зон, загазованість повітря тощо); стан роботи місцевих велоактивістів і влади у сфері розбудови велоінфраструктури і популяризації велосипеда (зокрема, аналіз створених велоконцепцій, ступінь їх впровадження); перепони для розвитку велоруху в Україні (автомобілецентричність транспортної політики, стереотипи людей щодо велосипеда, невідповідність норм будівництва велоінфраструктури тощо).
    Матеріали, що надсилаються на розгляд Конкурсної комісії, повинні бути опубліковані (на шпальтах регіональних друкованих видань/ на веб-сторінках онлайн-ЗМІ) у період з 1 квітня по 20 травня 2016 року.
    Кожен регіональний журналіст, що бере участь у Конкурсі, має надіслати мінімум один авторський матеріал на зазначену в описі конкурсу тему.
    Матеріали, що не відповідають тематиці Конкурсу, розглядатися не будуть.
    Матеріали мають бути оприлюднені/опубліковані українською або російською мовами.
    Мінімальний обсяг матеріалів для газет та онлайн-ЗМІ – 4 тис. друкованих знаків (з пробілами), максимальний – 12 тис. знаків.
    Матеріали, подані до участі у Конкурсі, не рецензуються, організатори Конкурсу не ведуть листування з авторами щодо змісту текстів.
    Матеріали у вигляді лінків, а також текстів у Word-форматі (для газет допустимі PDF-файли), надсилати на адресу bludsha@avk.org.ua з позначкою “Конкурс регіональних ЗМІ”.
    Обов’язково! У тілі листа прохання вказувати такі персональні дані:
    
    Прізвище та ім’я автора матеріалів
    Місто проживання/роботи автора
    Назва редакції ЗМІ, у якій працює автор та посилання на нього (для штатних журналістів)
    Посада автора
    Досвід роботи в журналістиці (кількість років)
    Електронна пошта
    Номер мобільного телефону
    Результати Конкурсу визначає журі, до складу якого входять представники Асоціації велосипедистів Києва, урбаністи, міські дослідники та активісти.
    
    Дедлайн для подачі заявок: 20 травня 2016 року, 23:00.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю