Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


5 щорічний фотоконкурс IREX

8 квітня, 2016 р.

    Фотографи – професіонали і не тільки – з усього світу можуть взяти участь в конкурсі IREX “Зміни світ на краще” і отримати грошову винагороду у розмірі 250 USD.
    
    Для участі необхідно надіслати роботи (із зображенням окремих подій або людей у будь-якій країні світу), які б розкривали одну або більше із зазначених тем:
    
    Права і можливості молоді – на фото має бути зображена молодь, яка як активна і свідома громада демонструє можливості майбутніх позитивних змін.
    Позитивний досвід лідерів – фото мають відображати боротьбу активістів за права людини, допомогу іншим і сприяння змінам у всіх спільнотах.
    Зміцнення державних інститутів – роботи мають демонструвати побудову державними інститутами справедливого, процвітаючого суспільства за допомогою залучення громади до вирішення питань; прозорого і відповідального управління.
    Розширення доступу до якісної освіти та інформації – фото мають зображати, як незалежні ЗМІ, якісна освіта і нові технології збільшують доступ до інформації і сприяють активності громад.
    Взяти участь у конкурсі можуть всі охочі. Участь безкоштовна. Ознайомтесь, будь ласка, із правилами конкурсу перед реєстрацією.
    
    Кінцевий термін подачі робіт: понеділок, 25 квітня, 11:59.
    
    Ознайомтесь із роботами минулорічних переможців.
    
    Ви також можете допомогти визначити переможця категорії «Глядацькі симпатії» у мережі Facebook і побачити свою позицію у цій категорії.
    
    Винагорода
    
    Є 5 призових місць, 4 з них відповідають вищезазначеним категоріям. Експерти виберуть переможців 4-х категорій (грошова винагорода для кожного переможця – 250 USD). Винагорода переможця категорії «Глядацькі симпатії» буде вирішена підписниками сторінки IREX у Facebook. IREX також може посприяти вибору 5-ти переможців і нагородити їх заохочувальною премією. Оголошення результатів конкурсу відбудеться 9 травня (понеділок).
    
    Короткі правила конкурсу:
    
    Учасник може надіслати тільки 5 фото.
    Можна виграти тільки в одній категорії.
    Роботи мають бути надіслані у цифровому форматі в найвищому розширенні фомату jpeg, .jpg, або .png.
    Всі учасники повинні мати виключне право на фотографії, які вони публікують.
    Беручи участь у конкурсі, всі учасники погоджуються на остаточне, безстрокове право IREX відтворювати, поширювати, виставляти і створювати продукцію з використанням робіт учасників. Для отримання додаткової інформації про умови участі, ознайомтесь із повним списком вимог.
    За детальною інформацією звертайтесь до координатора проекту,
    
    Дебори Інке dince@irex.org
    
    
    
    Переклад підготувала Марина Носаченко


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати