Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Набір на Всеукраїнський табір «Будуємо Україну разом»

28 квітня, 2016 р.

    БО “Львівська освітня фундація” запрошує студентів-волонтерів долучатися до всеукраїнського табору «Будуємо Україну разом», що має на меті допомогти українцям, які опинилися в скруті, відбудувати та відремонтувати їхні помешкання.
    
    Проект “Будуємо Україну разом” створений БО “Львівська освітня фундація” у серпні 2014 року. Проект реалізується у партнерстві із NED у рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCB), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Після того, як міста Краматорськ та Слов’янськ Донецької області були звільнені від російської окупації, працівники фундації та волонтери вирушили на Схід України, аби допомогти людям, чиї домівки постраждали від бойових дій. Відтак, за два місяці тоді було відремонтовано 25 квартир.
    
    А, зважаючи на те, що практично у кожному місті чи селі України є люди, які так чи інакше постраждали від війни (сім’ї героїв АТО, переселенці, багатодітні родини, сім’ї з дітьми з особливими потребами тощо), волонтери вирішили розширити поле своєї діяльності. Відтак табір у 2016 році діятиме у 10 містах України впродовж усього літа.
    
    На кожен тиждень діяльності табору, активісти прагнуть залучити 50 волонтерів, з яких половина — місцеві мешканці, а решта — волонтери з інших областей України. Програма табору виглядає таким чином: зранку і до обіду волонтери працюють на відбудові, а опісля матимуть спільну культурну програму (екскурсії, відпочинок, майстер-класи, лекції, перегляди фільмів, ватра та багато цікавого).
    
    БО “Львівська освітня фундація” забезпечує проживання, харчування та доїзд волонтерів, тобто від них вимагаються лише активність та бажання стати частиною великої родини, об’єднаної проектом «Будуємо Україну разом».
    
    Останній день подання заявок – 31 травня 2016 р.
    
    Анкета для участі тут - https://docs.google.com/forms/d/1G_uXahFlYvc128w-yTO3Fm0GYzijl6QTXCHfrcJzduM/viewform?c=0&w=1
    
    Контакти:
    
    Іванка Діман 0930393860;
    Дзвінка Стецуняк 0631476225.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю