Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Агентство США з міжнародного розвитку і ЦВК реалізують два спільних проекти в Україні

14 квітня, 2004 р.

    Агентство США з міжнародного розвитку (USAІD) планує протягом двох-трьох років реалізувати два спільних проекти з Центральною виборчою комісією України з організації виборів. Загальна вартість проектів становить близько 10 млн доларів.
    
    "Ми плануємо реалізувати два проекти, які зараз перебувають у стадії розгляду українською стороною, і ми очікуємо незабаром почути позитивну відповідь", - повідомив адміністратор USAІD Ендрю Натсіос після зустрічі з главою Кабінету Міністрів України Віктором Януковичем.
    
    "Ці два проекти є суттю нашого співробітництва з Центральною виборчою комісією України і нашої допомоги в організації виборів", - додав він.
    
    Проекти розраховані на 2-3 роки. Один з них передбачає організацію навчання членів виборчих комісій усіх рівнів, а також інших осіб, задіяних в організації і проведенні виборів.
    
    Другий проект передбачає надання підтримки неурядовим громадським організаціям, щоб "вони змогли відігравати роль у виборчому процесі, яку вони мають у демократичній країні", - повідомив адміністратор USAІD.
    
    Кажучи про те, чи можуть вплинути підсумки президентських виборів в Україні на подальше співробітництво з USAІD, Ендрю Натсіос підкреслив: "те, кого оберуть громадяни України, є внутрішньою справою самої України. Це позиція уряду Сполучених Штатів, посольства США в Україні й агентства США з міжнародного розвитку".
    
    "Нас більше цікавить, яким буде сам процес виборів в Україні, ми хотіли б бачити цей процес відкритим, прозорим, вільним, справедливим. І якщо це буде так, якщо волевиявлення громадян України одержить відображення в результатах виборів - ми будемо цим тільки задоволені", - сказав Ендрю Натсіос.
    
    А загалом, Агентство США з міжнародного розвитку скоротило допомогу Україні на 31% до 58 млн доларів у 2004 році.
    
    Прем'єр-міністр Віктор Янукович на зустрічі з Ендрю Натсіосом відзначив зниження рівня співробітництва і висловив надію, що надалі воно зростатиме, а не знижуватиметься.
    
    "Мій уряд цінує наше співробітництво. Зниження сталося, але є надія, що воно зростатиме і не знижуватиметься", - підкреслив Віктор Янукович.
    
    Як повідомила прес-служба Кабінету Міністрів, в 2003 році USAІD надало технічну допомогу в розмірі 85 млн доларів. В.Янукович повідомив, що нещодавно уряд затвердив Стратегію залучення міжнародної технічної допомоги на 2004-2007 роки, а також підготував пропозиції щодо подальшого українсько-американского співробітництва в сфері технічної допомоги. Ці пропозиції були передані 8-9 квітня в Вашингтоні під час засідань українсько-американської комісії з питань економічного співробітництва.
    
    Агентство США з міжнародного розвитку є найбільшою донорською установою уряду США.
    
    Джерело : www.korrespondent.net


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати