Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Відкрито відбір на правозахисну премію Human Rights Tulip 2016

30 травня, 2016 р.

    Human Rights Tulip – премія для захисників прав людини, які просувають і підтримують права людини через інновації, створена для заохочення активістів, аби вони ділилися своїм досвідом.
    
    Ви можете номінувати організації і приватних осіб, які, на вашу думку, мають право отримати цю нагороду. Можна також номінувати себе і власну організацію. Детальніше на сайті Премії
    
    З моменту заснування Human Rights Tulip в 2008 році премія присуджувалась приватним особам і організаціям з різних країн. З 2013 року, основна увага – на інноваційний характер ініціатив. Премія покликана допомогти правозахисникам вчитися один у одного.
    
    Переможця буде нагороджено бронзовою статуеткою, крім того, він отримає допомогу і підтримку в розмірі 25 000 євро. Крім цього, приз в розмірі 75,000 євро віддається переможцю для подальшого розвитку або розширити масштаби своєї правозахисної роботи.
    
    Кандидати повинні працювати у сфері захисту прав людини, в правозахисній організації або організації соціальних перетворень мирним шляхом. Таке широке визначення включає в себе професійних, а також непрофесійних правозахисників – волонтерів на рівні громад, журналістів і юристів.
    
    Процес подання заявок триває до 5 червня. Nomination Form Human Rights Tulip 2016
    
    Заповнену якомога повніше форму слід відправити на адресу http://www.humanrightstulip.nl/nominate/documents/forms/2016/05/09/nomination-form-human-rights-tulip-2016
    
    Як відомо, Євромайдан SOS висували на здобуття всесвітньої правозахисної премії Тюльпан 2014 Нідерландського Міністерства Закордонних Справ і ця ініціатива потрапила до трійки фіналістів.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю