Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Хто навчатиметься в європейських університетах цієї осені?

1 червня, 2016 р.

    Європейська комісія оголосила цьогорічні результати Еразмус+: Спільні програми Еразмус Мундус
    Генеральний Директорат з питань освіти та культури Європейської Комісії оголосив результати цьогорічного конкурсу програми Еразмус+: Спільні програми Еразмус Мундус. Загалом 68 студентів отримають нові стипендії на навчання, або продовжать свої дослідження в університетах країн-членів ЄС.
    За результатами конкурсу індивідуальних стипендій з навчальної ступеневої мобільності, 36 українських студенти отримали стипендії на навчання за спільними магістерськими програмами Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Master Course – EMMC, Erasmus Mundus Joint Master Degrees – EMJMD). Чотири студенти здобуватимуть ступінь доктора філософії за спільними докторськими програмами (Erasmus Mundus Joint Doctorates - EMJD).
    У залежності від обраних магістерських та докторських програм, українські студенти розпочнуть своє навчання в університетах Австрії, Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Іспанії, Швеції, Франції, Італії, Німеччини та Португалії.
    Окрім новообраних студентів, за результатами конкурсу 2015 року на магістерських та докторських програмах в університетах Європи навчається 28 студентів з України.
    Наступний період подання заявок на участь у конкурсах спільних програм відбудеться з жовтня 2016 р. по лютий 2017 р.
    За більш детальною інформацією просимо звертатись до Національного Еразмус+ офісу в Україні http://erasmusplus.org.ua/, +38 (044) 332-26-45, office@erasmusplus.org.ua
    З приводу консультацій для засобів масової інформації звертатись на ел.пошту office@erasmusplus.org.ua (Іванна Атаманчук, Катерина Жданова).
    Отримайте додаткову інформацію щодо програм обміну Еразмус+ (Міжнародна кредитна мобільність) у відділі академічної мобільності/відділі міжнародних зв’язків Вашого вищого навчального закладу.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати