Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Єврокомісар представила Глобальну стратегію ЄС із зовнішньої та безпекової політики

3 липня, 2016 р.

    28 червня під час саміту ЄС у Брюсселі Високий представник ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріка Моґеріні представила лідерам Євросоюзу Глобальну стратегію ЄС із зовнішньої та безпекової політики.
    Європейська Рада уповноважила Моґеріні підготувати нову стратегію у червні 2015 року та запросила її представити цей документ лідерам у червні поточного року. Стратегія стала результатом відкритого і прозорого процесу: протягом останнього року відбулися всеосяжні консультації з країнами-членами ЄС, європейськими інституціями (включаючи Європейську Комісію та Європейський Парламент), європейським громадянським суспільством у цілому, включаючи науково-дослідні центри.
    Стратегію під назвою «Спільне бачення, спільна дія: сильніша Європа» було розроблено під керівництвом Моґеріні. Вона відображає колективні погляди, висловлені у процесі підготовки, і пропонує Євросоюзу стратегічне бачення його глобальної ролі. У цей складний час – як для Європи, так і для решти світу – стратегія висуває на перший план спільну позицію та представляє спільний шлях уперед.
    «Мета – й навіть існування – нашого Союзу опинилося під питанням. Й досі як ніколи раніше наші громадяни та світ потребують сильного Європейського Союзу. У складний час міцний Союз – це такий союз, що думає стратегічно, поділяє бачення та діє разом. Після референдуму у Великобританії це стало навіть більшою правдою. Фактично, нам потрібно буде переглянути спосіб, у який наш Союз працює; однак ми прекрасно знаємо, заради чого працювати. Ми знаємо, якими є наші принципи, наші інтереси та наші пріоритети. На невизначеність часу немає – наш Союз потребує Стратегії. Нам потрібне спільне бачення й спільна дія», – підкреслила Моґеріні.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати