Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів для громад у Львівській області

6 липня, 2016 р.

    Інститут Суспільних Ініціатив запрошує громади міста Львова та Львівської області на участь у конкурсі на проведення дводенного тренінгу з проектного менеджменту «Активні громадяни», що відбувається під егідою Британської Ради.
    
    “Активні громадяни” – програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.
    
    Мета проекту - за допомогою проектів соціальної дії, гуртувати активістів та лідерів думки з метою вирішення конкретних проблем та забезпечення потреб обраної громади. Учасники тренінгу окрім теоретичного багажу знань та прикладів успішно реалізованих, отримають змогу отримати до 15 000 грн. на реалізацію свого власного проекту!
    
    Інститут Суспільних Ініціатив є офіційним партнером Британської ради. У 2016 році, ми вже провели серію успішних тренінгів за програмою “Активні громадяни” та близько 10 проектів було реалізовано для громади міста Львів і Львівської області. Серед проектів: Galicia Motocross Fest - ініціатива з відновлення парку Майорівка; Модельна зупинка громадського транспорту у Винниках; ЛьвівЕкоФест - наймасштабніша подія з метою консолідації еко-активістів; Inclusive friendly - проект, що покликаний захистити права осіб з особливими потребами; та інші.
    
    Для участі у конкурсі просимо надіслати лист на адресу - o.palinchak@sii.org.ua з темою листа - Активні Громадяни. В листі у довільній формі просимо описати проблематику Вашої громади, ключові об’єкти на які можуть бути спрямовані майбутні проекти та чи діють у вашій громаді громадські організації чи громадські активісти які готові реалізовувати проекти соціальної дії.
    
    Важливою умовою для участі у конкурсі є можливість забезпечити приміщення для проведення тренінгу та мінімум 15 учасників тренінгу. Вкладка учасника тренінгу - 100 грн. для покриття вартості роздаткових матеріалів та кави-перерви.
    
    За довідками просимо звертатись за телефоном - +380668306229
    
    Просимо відправити свої заявки до 23.59 12 липня.
    
    Контакти
    
    Ольга Палінчак
    o.palinchak@sii.org.ua
    066 83 06 229


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати