Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак: «Готуючись оголосити про початок діяльності НАЗК, ми робимо достатні кроки, що запровадити ефективну систему запобігання корупції»

8 липня, 2016 р.

    «НАЗК здійснює все можливе і неможливе для того, аби офіційно оголосити про початок своєї діяльності як того вимагає суспільство», - заявила Корчак.
    За словами Голови НАЗК, цією установою вже здійснено першочергові заходи із матеріально-технічного і кадрового забезпечення діяльності Агентства. Паралельно затверджуються необхідні для його роботи нормативно-правові акти. Зокрема, прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України про перерозподіл коштів для НАЗК з метою вирішення нагальних проблем матеріально-технічного забезпечення. Сплановано і розпочато проведення навчання для працівників НАЗК, а починаючи з 30 червня тривають співбесіди з учасниками конкурсу на заміщення вакантних посад в апараті, які завершаться 11 липня. За результатами конкурсу вже рекомендовано для призначення 46 претендентів, які успішно пройшли тестування. Загальна кількість конкурсантів, допущених до співбесід складає 358 осіб.
    За словами Н. Корчак, - «Незважаючи на фактично цілодобовий режим роботи, Національне агентство на своїх засіданнях, ще й затверджує необхідні нормативні акти, які б дозволили йому здійснювати функції по запобіганню і виявленню корупції.»
    «Символічним є те, що першими нормативно-правовими актами, які найближчим часом будуть опубліковані є рішення НАЗК, що стосуються запобігання політичній корупції» - підкреслила Голова НАЗК.
    Насамперед, мова йде про Рішення Національного агентства “Про затвердження форм заяв до платіжного документа на здійснення грошового внеску на підтримку політичної партії до установи банку України чи відділення зв’язку” і “Про затвердження форми Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру”.
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати