Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


УМКА оголошує конкурс міні-грантів для втілення проекту у сфері змін клімату, енергозбереження та сталого розвитку

9 липня, 2016 р.

    УМКА оголошує конкурс міні-грантів в рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку»
    
    Конкурс спрямований на пошук та підтримку практичних ідей та ініціатив, які в малих масштабах вирішують питання зміни клімату та мають довготривалий вплив та користь для місцевої громади.
    
    До участі у конкурсі запрошуються ініціативні групи та зареєстровані громадські організації із Львівської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей.
    
    Метою конкурсу є мобілізація активної молоді для вирішення локальних екологічних проблем. Шляхом підвищення обізнаності про проблеми зміни клімату та про рішення у сфері енергоефективності та енергозбереження, неформального навчання молоді та менторської підтримки лідерів, їх залученості у постановці проблеми будуть кристалізуватись ідеї практичних проектів, які покривають наступні теми:
    
    адаптація до наслідків змін клімату та поглинання парникових газів;
    енергоефективність та енергозбереження;
    освіту в інтересах сталого розвитку, збереження клімату та популяризації енергоефективності, відновлювальних джерел енергії і захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.
    Взяти участь у конкурсі може будь-яка ініціативна група чи зареєстрована громадська організація, яка реалізовує або має ідею практичного проекту, що відповідає таким критеріям:
    
    Проект безпосередньо зменшує потребу у викопному паливі і знижує викиди парникових газів або сприяє адаптації до змін клімату, поглинанню парникових газів;
    Сприяє підвищенню екологічної свідомості та обізнаності у місцевого населення з питань зміни клімату, енергозбереження чи сталого розвитку;
    Здійснюється силами жителями міста/села для користі інших жителів.
    Пріоритетними вважатимуться проекти, які:
    
    вирішують актуальні екологічні проблеми;
    мають конкртетний досяжний результат;
    застосовують інноваційні методи та підходи;
    сприяють підвищенню громадської активності та відповідальності у вирішенні проблеми зміни клімату та захисті навколишнього середовища;
    ідея проекту передбачає залучення громади;
    бюджет міні-гранту повністю або частково покриває витрати на реалізацію проекту.
    Проекти можуть стартувати з 1 вересня 2016 року (або вже перебувають на конкретній стадії реалізації) та мають бути закінчені не пізніше 25 грудня 2016 р.
    
    Міні-гранти надаватимуться в розмірі еквівалентному сумі 500-1000 євро.
    
    Команди-переможці також матимуть можливість пройти 2 навчальні тренінги у вересні, щоб навчитись управлінню проектом, та одна з команд візьме участь у навчальному візиті в Німеччину, де матиме змогу відвідати партнерські НГО та ознайомитись з їхніми проектами. В грудні всі команди будуть запрошені на спільний форум до Києва, де учасники зможуть поділитись своїм досвідом втілення проекту з колегами з Білорусії, Росії та Німеччини, де паралельно здійснюється проект “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку”.
    
    Щоб взяти участь у конкурсі, просимо написати аплікацію та скласти бюджет проекту, заповнивши ФОРМУ (http://goo.gl/forms/GEetpN78rAA9jjaI3) не пізніше 15 серпня 2016 року.
    
    Результати відбору будуть оприлюднені не пізніше 24 серпня.
    
    Якщо виникають питання щодо умов участі чи заявки, просимо не зволікати і писати нашій координаторці – Бурбило Ірині на електронну скриньку ira.piho@gmail.com
    
    ___________________________________________________________________________
    
    Цей конкурс реалізовується в рамках проекту “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку”, в партнерстві з громадськими організаціями та рухами – Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Екоклуб Рівне, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація, за сприяння громадської організації DRA e.V., яка займається підтримкою громадянського суспільства в Східній Європі та Німеччині, та за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.
    
    Географія проекту в Україні:
    
    Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області (координують Екоцентр та ДВ НЕЦУ http://ecocenter.org.ua/),
    Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Волинська області (координує Екоклуб Рівне http://ecoclubrivne.org/),
    Львівська, Тернопільська, Чернівецька та Закарпатська (координує УМКА).


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати