Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


“Сила молодого покоління” чекає на інноваційні ідеї

9 липня, 2016 р.

    Інститут громадянської освіти та суспільних програм (ICEPP) оголошує прийом заявок для участі у проекті “Сила молодого покоління”, мета якого – розвинути компетенції і розширити можливості самореалізації молоді, сформувати її свідомість шляхом глобального обміну знаннями. Робота молодіжного проекту направлена на підтримку молодіжних ініціатив та залучення молодого покоління до участі у сталому розвитку суспільства.
    
    Якщо ви автор інноваційного проекту/ідеї та бажаєте його реалізувати в Україні, проте потребуєте професійного консалтингу у сфері стратегічного, фінансового, організаційного менеджменту або з розроблення маркетингової стратегії, тоді ми ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!
    
    Наші експерти готові протягом серпня-вересня підтримати три найкращі інноваційні проекти/ідеї та представити безкоштовні консалтингові сесії для молодіжних ініціатив з метою реалізації їх інноваційних стартапів.
    
    Якщо ви шукаєте саме такої допомоги тоді заповнюйте форму за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/1X73lOXf3QaddbLDKVy8HvzBn-LUJJ_Fkmlcd1lEjBiw/viewform?c=0&w=1 до 31 липня 2016 року.
    
    Детальніше про конкурс та проект, ви зможете дізнатися на сайті ICEPP - http://icepp.org.ua/novini.html.
    
    Ми обов’язково зв’яжемося з вами!


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати