Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Мікро-гранти в рамках проекту «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку»

14 липня, 2016 р.

    Екоклуб оголошує конкурс на отримання мікрогрантів в рамках проекту «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку», для молодіжних громадських організацій та ініціативних груп з Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької та Волинської областей.
    
    Запрошуємо до участі ініціативну молодь, яка прагне реалізувати свої практичні ідеї і сфері захисту навколишнього середовища та протидії змінам клімату.
    
    Ми вітаємо участь у конкурсі ідеї самих широких форматів, які спрямовані на покрашення життя суспільства та розвиток регіональної громадської активності.
    
    Це можуть бути практичні та освітні ініціативи, спрямовані на локальну протидію змінам клімату; розвиток енергозбереження, відновлювальних джерел енергії; природоохоронні дії, які сприяють сталому розвитку суспільства і вирішенню нагальних екологічних регіональних проблем.
    
    Загальний фонд технічної та матеріальної допомоги конкурсу 4500 євро. Мінімальний розмір допомоги- 500 євро, максимальний - 1500 євро.
    
    Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 серпня 2016 (включно).
    
    Проектом передбачено організація та фінансування подорожі трьох учасників, з ряду фіналістів, до Німеччини з метою отримання актуальних знань то обміну досвідом в реалізації проектів, спрямованих на захист навколишнього середовища.
    
    Детальні умови конкурсу та аплікаційну форму для заявки можна завантажити за посиланням: http://ecoclubrivne.org/dra-initiatives/.
    
    Для запитань звертатися:
    
    Ольга Лящук : olya.lyashchuk@ecoclubrivne.org;
    Наталія Холодова: natalia@ecoclubrivne.org ; 0673636226
    Додатково: Проект «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку» реалізується в Україні у партнерстві громадських організацій та рухів Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Екоклуб Рівне, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) за підтримки німецької громадської організації «DRA» та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Паралельно проект реалізуються партнерськими громадськими організаціями на території Білорусі та Росії.
    
    Контакти
    
    Ольга Лящук
    olya.lyashchuk@ecoclubrivne.org
    Наталія Холодова:
    0673636226
    natalia@ecoclubrivne.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати