Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у стипендійній програмі #neuLAND

14 липня, 2016 р.

    Європейська Академія Берліна – партнер Інституту Євро-Атлантичного співробітництва – оголошує набір учасників на програму #neuLAND, ініційовану Міністерством закордонних справ Німеччини.
    
    Мета проекту – надихнути молодих соціальних підприємців з країн Східного партнерства та Росії, надавши їм можливість реалізувати власні соціальні, культурні, економічні або політичні ініціативи.
    
    #neuLAND – грантова програма для молодих людей віком від 20 до 28 років, які прагнуть реалізувати власні проекти, що матимуть соціальний вплив. Обов’язково вільно володіти англійською.
    
    Під час чотиритижневої програми в Німеччині учасники працюватимуть над власним проектом, обговорюючи його з експертами та іншими учасниками, братимуть участь у семінарах та досліджуватимуть Німеччину самостійно.
    
    Повернувшись додому, використовуючи набуті знання, досвід та знайомства, учасники програми мають розпочати свої власні проекти.
    
    Від кожної країни до участі в проекті буде запрошено від двох до чотирьох осіб, яким буде надано стипендію, що покриває всі витрати.
    
    Подати заявку можна до 29 липня 2016 р., надіславши резюме, мотиваційний лист та опис ідеї проекту на адресу cr@eab-berlin.eu
    
    Детальна інформація щодо вимог до кандидатів, проектної заявки та контактна інформація – в додатку - https://drive.google.com/file/d/0B6K87Levkg1dQ3NHNDNSMVAtNGY1dkFIZ1RpeVpxOWlPcGN3/view?pref=2&pli=1
    
    Контакти
    
    Claudia Rehrs
    cr@eab-berlin.eu


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати