Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс малих грантів на підтримку молодіжних екологічних ініціатив

14 липня, 2016 р.

    Екоцентр та Дніпропетровське відділення Національного екологічного центру України мають гарну новину для тих, хто мріє втілити в життя ідеї та ініціативи, спрямовані на захист довкілля на локальному рівні та сприяють сталому розвитку громади. Запрошуємо активну молодь та ініціативні групи з Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та Івано-Франківської областей до участі у Конкурсі міні-грантів «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку».
    
    Ми віримо, що молодь у своїх селах, селищах, містечках і містах має потужну силу змінювати світ на краще. А ми маємо можливість підсилити цю енергію. Тож не зволікайте та діліться з нами своїми ідеями!
    
    Ми не обмежуємо формат реалізації проекту та ініціативи. Ми з радістю підтримаємо практичні молодіжні ініціативи, освітні кампанії, природоохоронні заходи або акції. Для нас важливий зміст та ваше бажання розвивати екологічну спільноту на місцевому рівні.
    
    Ми підсилюємо (як фінансово, так і надаємо менторську підтримку) ідеї:
    
    які вирішують актуальні екологічні проблеми на рівні громади і мають довготривалий ефект;
    спрямовані на розвиток громадської регіональної екологічної активності в таких сферах як екологічна освіта, енергетика, боротьба зі зміною клімату та охорона природних ресурсів;
    подані від команд, вік учасників/учасниць яких від 18 до 35 років.
    Максимальна сума фінансової допомоги в реалізації проекту становить гривневий еквівалент 1000 Євро. В рамках конкурсу планується ухвалення не менше трьох малих грантів.
    
    Максимальний термін реалізації проектів – 4 місяці. Проекти можуть стартувати з 1 вересня 2016 року, але мають бути завершені не пізніше 25 грудня 2016 р.
    
    Аплікаційна форма та форма Бюджету проекту знаходяться в додатках https://drive.google.com/open?id=0B28WDMM1RlkPRjR0N0huNGh1a3c
    
    Аплікаційна форма, Бюджет проекту та усі додатки мають бути надіслані в електронному вигляді на адресу act AT ecocenter.org.ua не пізніше 23:59 15 серпня 2016 року з позначкою в темі «Еко-ідея з назва населеного пункту».
    
    Результати відбору будуть оприлюднені щонайпізніше 24 серпня 2016 року.
    
    Під час конкурсного розгляду буде враховуватись:
    
    актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект(ініціативу);
    відповідність меті та пріоритетам конкурсу;
    реалістичність, конкретність та досяжність результатів;
    оригінальність запропонованого рішення проблеми;
    ефективність використання ресурсів міні-гранту.
    Важлива частина проекту – це створення умов для взаємодії активної молоді між собою та отримання менторської підтримки заради збереження довкілля. Тому усі команди-учасниці конкурсу будуть запрошені на тренінг із місцевого активізму, який відбудеться у вересні в Києві, та на фінальну Національну подію, яка відбудеться у грудні (у фінальному заході братиме участь молодь України, Білорусі, Росії та Німеччини). Участь команд-переможниць – обов’язкова. Також буде відібрано трьох осіб із переліку команд-переможниць, які восени візьмуть участь у навчальній поїздці до Німеччини.
    
    За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проекту Євгенії Кравченко act@ecocenter.org.ua.
    
    Додатково:
    
    На міжнародному рівні проект «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку!» фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та реалізуються у партнерстві організацій громадянського суспільства на території Білорусі та Росії за підтримки німецької громадської організації «DRA e.V.». В Україні проект реалізується у співпраці громадських організацій та рухів Екоцентр, Дніпропетровське відділення НЕЦУ, Екоклуб Рівне та Українська молодіжна кліматична асоціація.
    
    Конкурсі міні-грантів “Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку”
    
    Географія проекту в Україні:
    
    - Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області (координують Екоцентр та Дніпропетровське відділення Національного екологічного центру України);
    - Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Волинська області (координує Екоклуб Рівне);
    Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька та Івано-Франківська області (координує УМКА).
    Контакти
    
    Євгенія Кравченко
    act@ecocenter.org.ua.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати