Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс “Велопрацедавець-2016” стартував

19 липня, 2016 р.

    Асоціація велосипедистів Києва оголошує щорічний конкурс “Велопрацедавець-2016”, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси. У 2016 році конкурс “Велопрацедавець року” в Києві відбудеться всьоме.
    
    Конкурс “Велопрацедавець” заохочує роботодавців облаштовувати зручності для співробітників, які хочуть добиратися велосипедом на роботу.
    
    Перемогу в конкурсі отримає організація, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і загалом всіляко заохочує співробітників їздити на роботу на велосипеді.
    
    Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального підприємства за згодою керівництва. У конкурсі можуть брати участь усі компанії (крім переможців минулих років), де є щонайменше велопарковка, та де керівництво заохочує працівників їздити на велосипедах. Критеріями вибору переможця будуть відсоток працівників-велосипедистів, якість зручностей для них і відповідність рівня цих зручностей об’єктивним можливостям компанії.
    
    2016 року конкурс проходитиме вже всьоме. У попередні роки переможцями стали ІТ-компанія ZEO Alliance, Luxoft (2014), телеканал 1+1 (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), розробник інтегральник схем Melexis Ukraine (2011), IT-компанія Global Logic (2010).
    
    Організатор конкурсу: Асоціація велосипедистів Києва.
    
    Участь у конкурсі можуть брати лише організації, що розташовані в місті Києві та містах-сателітах (Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Буча, Боярка тощо). Хочете організувати подібний конкурс у своєму місті? Ознайомтеся з нашими порадами - http://velotransport.info/?p=1669
    
    Детальні умови конкурсу можна дізнатися тут - http://bikeoffice.avk.org.ua/?page_id=9
    
    Прийом заявок до 31 серпня 2016 року. Переможців конкурсу буде оголошено у вересні під час Європейського тижня мобільності (ЄТМ), та нагороджено в осінній День “Велосипедом на роботу”. Найкращі роботодавці отримують дипломи та заохочувальні призи для співробітників. Результати конкурсу будуть оприлюднені через засоби масової інформації.
    
    Подати заявку на конкурс “Велопрацедавець 2016”: http://bit.ly/29xOmu4
    
    Усі події конкурсу висвітлюватимуться на сторінці bikeoffice.avk.org.ua
    
    Переваги, які отримують велопрацедавці:
    
    Співробітники, які регулярно добираються велосипедом на роботу, здоровіші, продуктивніші та пунктуальніші.
    Велосипед – зручний і недорогий спосіб створення позитивного іміджу компанії.
    Велозручності на роботі з часом стають запорукою лояльності співробітників.
    “Велопрацедавець” дає шанс компаніям показати своє дбайливе ставлення до співробітників, клієнтів та міста загалом. Асоціація велосипедистів Києва переконана, що чим більше людей буде їздити велосипедом на роботу, тим комфортнішим ставатиме наше місто.
    
    Якщо ваш офіс ще не створив сприятливих умов для велосипедистів, радимо ознайомитися з порадами “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом“. Додатково підготовлено лист для керівництва компаній, який містить головні аргументи на користь облаштування велопарковок.
    
    Контакти:
    Марина Блудша
    медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва
    media [at] avk.org.ua
    0977930569
    
    Анна Гайдай
    асистентка проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”
    gaidai [at] avk.org.ua
    096 975 92 85
    
    Детальніше: avk.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати