Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь у проекті підтримки українських журналістів та активістів

2 серпня, 2016 р.

    Фонд «Спільна Європа» та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» в рамках проекту «Українські регіональні журналісти – разом для якості» оголошують конкурс на участь в Eastbook Media School.
    
    Eastbook Media School – це унікальний шанс для молодих, талановитих журналістів, блогерів та активістів із регіонів України взяти участь у захоплюючих майстер-класах, стати частиною однієї команди, ознайомитися з провідними польськими та українськими експертами, придбати техніку та створити свій медіа-проект, а також поїхати до Польщі на зустріч із зірками польської журналістики.
    
    Результат участі у проекті – якісний мультимедійний матеріал, за створення якого передбачена винагорода у вигляді техніки та 4-денна поїздка до Польщі.
    
    Deadline заповнення онлайн-анкети – 21 серпня 2016
    Чим раніше Ви заповните онлайн-анкету, тим більше шансів потрапити в Eastbook Media School!
    
    Умови відбору
    
    Eastbook Media School запрошує 20 учасників-журналістів, громадських активістів, блогерів, представників NGO з досвідом роботи не менше 1 року, які цікавляться та активно пишуть у соцмережах на представлені нижче теми:
    
    ініціативи та стартапи у регіонах, інновації – проблеми та історії успіху;
    внутрішні переселенці – ситуація та підтримка локальної спільноти;
    агрокультура та експорт – розвиток сільського господарства та бізнесу у регіонах;
    реалізація реформ на місцевому рівні, ініціативи “знизу”;
    управління енергоресурсами та альтернативні джерела енергії;
    участь жінок у місцевому самоврядуванні;
    система середньої освіти та и введення європейських стандартів;
    ситуація локальних національних меншин.
    Якщо Ви цікавитесь цими темами, живете та працюєте на території: Харківської, Херсонської, Черкаської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Запорізької областей, а крім цього співпрацюєте з локальними ЗМІ, тоді можете сміливо заповнювати анкету.
    
    Хід та етапи проекту
    
    26 липня -21 серпня 2016 – відбір учасників;
    
    6 – 11 вересня 2016 – 5-денний тренінг у Києві з мультимедійних інструментів, інфографіки, SEO, роботи з соцмережами за участю провідних українських та польських експертів;
    
    4-9 жовтня 2016 – 5-денний тренінг у Києві з розробки бізнес-стратегії для просування створеного продукту, монетизації, принципам співпраці з іноземними партнерами за участю українських та польських експертів;
    
    6-10 листопада 2016 – 4-денний ознайомчий візит до Польщі, знайомство з принципами роботи провідних польських ЗМІ та зірок польської журналістики.
    
    Мета проекту
    
    Підтримка регіональних журналістів та активістів України, практична допомога у створенні якісних мультимедійних матеріалів на тему поточних проблем українських регіонів та локальних спільнот. Eastbook Media School допоможе у створенні стратегії роботи у соцмережах, монетизації публікацій та організації співпраці з міжнародними партнерами.
    
    Eastbook Media School бере на себе усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням, тренінгами, візами та харчуванням учасників проекту.
    
    Для участі у конкурсі кандидати повинні заповнити онлайн-анкету: https://irrp.org.ua/eastbook-media-school-konkurs-na-uchast-u-proekti-pidtrymky-ukrayinskyh-zhurnalistiv-ta-aktyvistiv/
    
    Останній день подання заявок на участь у проекті 21 серпня 2016.
    
    Чим раніше Ви заповните онлайн-анкету, тим більше шансів потрапити в Eastbook Media School!
    
    Організатори:
    
    Проект реалізується за сприяння Польсько-канадської програми підтримки демократії, що співфінансується з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).
    
    Джерело: Інститут розвитку регіональної преси.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю