Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прийом заявок до участі у проекті “Взаємодія в комунікації: як медіа та уряд можуть спільно сприяти розвитку плюралістичного суспільства в Україні”

31 серпня, 2016 р.

    Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) разом з Cultural Vistas (Німеччина) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, а також Державного департаменту США реалізує проект “Взаємодія в комунікації: як медіа та уряд можуть спільно сприяти розвитку плюралістичного суспільства в Україні”.
    
    Програма передбачає проведення тренінгів з 20 по 26 листопада 2016 р. у м. Берлін та підсумкової зустрічі 16 грудня 2016 р. у м. Київ для 15 українських журналістів, бажаючих дослідити як засоби масової інформації та федеральний уряд взаємодіють в Німеччині, а також використати набутий досвід в якості основи для змін у взаємодії між ЗМІ та урядом в Україні.
    
    Мета реалізації проекту:
    
    надання учасникам можливості зрозуміти процеси взаємодії між медіа та урядом в Німеччині для того, щоб вони надалі могли підтримувати аналогічні процеси в Україні;
    створення мережі українських журналістів і державних службовців, які спільно зможуть сприяти впровадженню реформ у сфері комунікацій в Україні;
    сприяння у створенні мереж українських та німецьких журналістів для підтримки та обміну інформацією між країнами.
    Мова програми: англійська. Всі учасники повинні володіти розмовною англійською мовою задля ефективної взаємодії під час проходження тренінгів
    
    Вимоги до журналістів:
    
    вільне володіння англійською мовою;
    щонайменше 3 роки досвіду роботи у сфері журналістики;
    постійна комунікація та взаємодія з державними органами/структурами в повсякденній професійній діяльності.
    Для участі у проекті, надішліть резюме, а також мотиваційний лист англійською мовою з зазначенням посилань на приклади власних публікацій. Мотиваційний лист (обсягом мінімум 450 слів) повинен містити обґрунтування зацікавленості участі у програмі та відповідності Вашої щоденної професійної діяльності меті програми, а також власні пропозиції щодо можливих шляхів подальшого поширення навичок та вмінь, набутих після проходження тренінгів.
    
    На додаток до резюме та мотиваційного листа, надішліть також один рекомендаційний лист від теперішнього або попереднього роботодавця.
    
    Учасники також повинні бути присутніми на підсумковій зустрічі в м. Київ 16 грудня 2016 р; провести презентації для інших журналістів/своїх колег щодо знань, отриманих в ході програми; після завершення програми опублікувати матеріал про один з аспектів досвіду, отриманого в Німеччині; активно комунікувати та підтримувати зв’язок один з одним онлайн.
    
    Під час відбору кандидатів, перевага буде надаватися тим журналістам, які не мали значного попереднього міжнародного досвіду участі у подібних програмах.
    
    Повний пакет документів просимо надсилати на електронну адресу: iivashko@icps.kiev.ua (з позначкою в темі листа “Interaction in Communication Project”).
    
    Кінцевий термін подачі заявок – 12 вересня 2016 р.
    
    Кандидати повинні мати діючий закордонний паспорт і право на отримання шенгенської візи для в’їзду до Німеччини. Віковий ценз для участі у програмі відсутній. Транспортні витрати, а також витрати на проживання покриваються організаторами програми.
    
    У випадку виникнення питань, звертайтеся за тел. +38 068 194 94 04 (Ірина Івашко).
    
    Організатор: Міжнародний центр перспективних досліджень.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати