Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міні-гранти для реалізації проектів з висвітлення кримської проблематики

1 вересня, 2016 р.

    Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни і миру» запрошує представників громадських організацій та ЗМІ кримського походження взяти участь в конкурсі на отримання міні-грантів для реалізації журналістських проектів.
    
    Мета проекту – збільшити кількість і якість точної, об’єктивної і нейтральної інформації по недостатньо освітлюваної кримської проблематики, необхідної для вирішення кримського конфлікту, повсякденному житті кримчан в Криму і вигнанні.
    
    Пріоритетами проекту є мультимедійні та телевізійні журналістські розслідування, а також аналітичні матеріали з актуальної кримської проблематики, спрямовані на внутрішньоукраїнську аудиторію, людей, які проживають в окупованому Криму, а також міжнародне співтовариство. Підтримані проекти повинні строго відповідати професійним журналістським стандартам.
    
    Міні-гранти по освітленню кримської проблематики будуть видані на конкурсній основі зареєстрованим громадським організаціям і ЗМІ кримського походження. Проекти окремих журналістів також можуть бути розглянуті, але фінансова підтримка індивідуального проекту може бути надана лише у виняткових випадках.
    
    Термін реалізації журналістських проектів – до 20 січня 2017 року. Загальний бюджет конкурсу – близько 340 тисяч гривень. Очікується, що проектні заявки будуть варіюватися від 28 до 84 тисяч гривень. Основні статті витрат міні-гранту – це оплата роботи журналістів та витрати, пов’язані з безпосереднім виробництвом журналістських матеріалів.
    
    Для участі в конкурсі необхідно подати заявку (у додатку) до 19 вересня 2016 року (включно).
    
    Просимо взяти до уваги, що конкурсна комісія розглядатиме і схвалювати заявки в міру надходження. Якщо в першому раунді конкурсу весь бюджет не буде розподілений, то пізніше буде оголошено додатковий раунд конкурсу.
    
    Контакти
    
    Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни і миру»
    Ганна Ковтун - координатор проекту
    063 590 1132
    ukraine@iwpr.net
    https://iwpr.net/
    Файли
    http://www.gurt.org.ua/uploads/news/2016/08/31/iwpr_ukraine-mini-grants-announcement_.docx
    http://www.gurt.org.ua/uploads/news/2016/08/31/iwpr_ukraine-mini-grants-application_.docx


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати