Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Кіноклуб Ресурсного центру для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує всіх охочих на щотижневі засідання безкоштовного англомовного кіноклубу.

11 вересня, 2016 р.

    В програмі кіноклубу - перегляд фільмів англійською мовою з субтитрами. Щоразу після перегляду фільму відбуватиметься його обговорення.
    РОЗКЛАД НА ВЕРЕСЕНЬ:
    -- Четвер, 15 вересня – «Дивне життя Тімоті Гріна» («The Odd Life of Timothy Green») (2012) (105 хв.) with English subtitles
    У ролях: Дженніфер Гарнер, Джоел Едгертон
    «Дивне життя Тімоті Гріна» - сімейний фільм виробництва студії Волт Дісней. Стрічка оповідає про сімейну пару, яка втратила останню надію зачати дитину, але одного разу відбувається диво - немовля з'являється на світ. Але він виявляється не тим, ким видається на перший погляд.
    -- Четвер, 22 вересня – «Найкраща пропозиція» («The Best Offer») (2013) (131 хв.) with English subtitles
    У ролях: Джеффрі Раш, Джим Стерджес, Дональд Сазерленд, Сільвія Гукс
    Романтична драма «Найкраща пропозиція» розповідає про незвичну історію кохання у світі аукціонів та антикваріату. Історія розвивається навколо ексцентричного директора дому аукціонів і, водночас, відомого мистецтвознавця та реставратора Верджела Олдмана (Джеффрі Раш), котрий зацікавився молодою та загадковою клієнткою Клер Ібетсон (Сільвія Гукс), батьки якої померли і залишили після себе колекцію творів мистецтва та антикваріату. Клер боїться відкритого простору і нікому не показує свого обличчя. Поступово Верджел починає закохуватися у свою клієнтку. Обговорення проводитиме Джиммі Хілл, професійний психолог, лектор і знавець американського кінематографу.
    -- Четвер, 29 вересня – «Майже знамениті» («Almost Famous») (2000) (122 хв.) with English subtitles
    У ролях: Кейт Хадсон, Біллі Крадуп, Френсіс МакДорманд, Філіп Сеймур Гоффман, Зоуї Дешанель
    «Майже знамениті» - це дотепна, зворушлива і бездоганно знята історія про те, як простий американський хлопчисько Вільям Міллер волею випадку став кореспондентом авторитетного музичного журналу «Роллінг Стоун» і відправився за завданням редакції в турне з групою «Стіллуотер». У компанії суворих рокерів, юних фанаток і вируючих в крові гормонів хлопець робить свій перший крок в повне дивовижних пригод доросле життя. Обговорення проводитиме Джиммі Хілл, професійний психолог, лектор і знавець американського кінематографу.
    Для участі у заходах зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044) 425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою: etrc_kyiv@yahoo.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати