Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Заява ЄС про вибори до російської Думи

20 вересня, 2016 р.

    Речник Європейської служби зовнішньої діяльності виступив із такою заявою про вибори до Державної Думи Російської Федерації.
    18 вересня відбулися вибори до Державної Думи Російської Федерації. Відповідно до попередніх висновків Місії зі спостереження за виборами ОБСЄ та її Бюро з демократичних інституцій та прав людини (БДІПЛ), організація виборів з боку Центральної виборчої комісії відбувалася прозоро, але проблеми відносно демократичних зобов'язань Росії залишаються невирішеними.
    Зокрема, ОБСЄ/БДІПЛ зазначають, що на виборче середовище негативно вплинули обмеження засадничих свобод і політичних прав, жорсткий контроль над медіа, дедалі суворіший наступ на громадянське суспільство, а також недоліки, пов'язані з реєстрацією кандидатів та правовими рамками виборчого процесу.
    Ми сподіваємося, що російська влада здійснить все від неї залежне для розв'язання цих проблем на основі рекомендацій БДІПЛ.
    Європейський Союз невизнав незаконної анексії Криму та Севастополя з боку Російської Федерації. Тому він не визнає проведення виборів на Кримському півострові. Спостережна місія ОБСЄ/БДІПЛ не здійснювала жодної діяльності на незаконно анексованих територіях Криму та Севастополя. Участь дипломатів держав-членів ЄС у спостереженні за виборами в рамках моніторингової місії ОБСЄ/БДІПЛ також обмежувалася визнаною територією Російської Федерації, яка не включає в себе незаконно анексованих територій. Європейський Союз залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності та суверенітету України.
    19 вересня Рада ЄС за спільної згоди з Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером призначила Джуліана Кінґа новим Єврокомісаром з безпекового союзу. Призначення буде чинним решту часу поточного терміну повноважень Єврокомісії, який спливає 31 жовтня 2019 року.
    Кінґ має британське громадянство; від січня 2016 року він працював послом Об’єднаного Королівства у Франції. На новій посаді Кінґ змінює Джонатана Гілла, який пішов у відставку 25 червня.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати