Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Держприкордонслужба України переймає європейські стандарти управління кордонами

26 вересня, 2016 р.

    20 вересня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася церемонія відкриття нового проекту Twinning, спрямованого на вдосконалення прикордонного контролю згідно з практиками ЄС. Проект ЄС Twinning «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів» допоможе Держприкордонслужбі покращити механізм запобігання нелегальній міграції і боротьби зі злочинністю в Україні.
    Мартін Клауке, керівник першого відділу програм допомоги «Належне управління та демократизація» Представництва ЄС в Україні, наголосив, що цей захід є першим проектом Twinning у сфері прикордонного контролю в Україні: «Цей проект сприятиме впровадженню нової стратегії прикордонного контролю».
    Він зауважив, що Євросоюз уже надав Україні значну допомогу у цій сфері, починаючи з 2013 року, зокрема виділив 60 мільйонів євро бюджетної підтримки у сфері інтегрованого управління кордонами, 10 мільйонів євро – на транспортні засоби та обладнання, а також підтримку регіонального потенціалу через проект Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги (EUBAM) в Одесі. «ЄС очікує на плідну і динамічну роботу нового проекту у співпраці з його зацікавленими сторонами, зокрема Державною прикордонною службою та Державною міграційною службою», заявив Мартін Клауке.
    Проект Twinning спрямований вдосконалити функціональний потенціал Державної прикордонної служби, допомогти у впровадженні інтегрованої системи охорони кордонів відповідно до стандартів, моделей і найефективніших методів роботи ЄС.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати