Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європарламент закликав Росію звільнити українських бранців

16 березня, 2017 р.

    Європейський Парламент закликав звільнити українців, яких незаконно утримують в Росії. На цьому наголошується у резолюції, яку європейські депутати ухвалили 16 березня.
    
    Європейський Парламент вкотре засудив незаконну анексію Кримського півострова і міста Севастополь Російською Федерацією, що відбулася три роки тому. Він також засудив порушення свободи думки, переслідування медіа, насильницьке насадження російського громадянства та дискримінаційні політики, що їх проводить так звана влада Криму, особливо проти кримських татар.
    
    Депутати вважають, що Росія має припинити роздавати «російські паспорти усім жителям Криму»; також вона повинна «негайно відпустити усіх українських громадян, яких незаконно і безпідставно утримують у Росії та на тимчасово окупованих територіях України, а також гарантувати їхнє безпечне повернення». Окрім того, зважаючи на численні випадки «зникнень», тортур і систематичного приниження місцевих громадян, які виступають проти анексії Криму, Росія повинна «без зволікань полишити практику переслідувань».
    
    Парламентарі вкотре нагадали про свій заклик щодо негайного скасування рішення так званого Верховного суду Криму від 26 квітня 2016 року про заборону Меджлісу, законного і визнаного органу представництва кримських татар — корінного народу Криму, чиї «права жорстко порушуються».


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю