Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Посол ЄС Хюґ Мінґареллі відправиться до Львова для обговорення прогресу реформ

27 березня, 2017 р.

    *** Посол ЄС в Україні, перебуватиме з робочим візитом у Львові 28-29 березня 2017 року. Він зустрінеться із представниками регіональних місцевих органів влади на чолі з Олегом Синюткою, головою Львівської обласної державної адміністрації та мером Львова Андрієм Садовим для обговорення шляхів посилення партнерських відносин та оцінки прогресу економічних реформ та децентралізації.
    Посол відкриє семінар присвячений питанням виходу на ринки ЄС, який був організований спільно зі Львівською Європейською бізнес асоціацією і Львівською бізнес школою. Він виступить з промовою стосовно розвитку партнерських відносин між ЄС та Україною перед громадою викладачів та студентів Львівського Національного університету імені Івана Франка.
    На другий день перебування у Львові, Посол Мінґареллі зустрінеться з мерами об’єднаних громад Львівської області та звернеться до учасників щорічної конференції понад 20 інформаційних центрів ЄС в Україні. Пан Посол також обміняється думками з приводу актуальних економічних та політичних реформ з провідними неурядовими громадськими організаціями на базі Католицького Університету та зустрінеться із представниками ЗМІ.
    Можливості для медіа:
    Вівторок, 28 березня 2017
    11:45-12:00: зустріч із пресою після візиту Посла до голови Львівської обласної держадміністрації Олегом Синюткою, місце: вул. Володимира Винниченка 18, 2 поверх.
    17:00: Семінар "Як вийти на ринки ЄС: можливості, інструменти та історії успіху" за сприяння Львівської бізнес школи та Львівського офісу Європейської бізнес асоціації, конференц зал готелю "Citadel Inn", вул. Грабовського 11.
    Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Юрґіса Вілчінскаса, Голови відділу преси та інформації Представництва ЄС: 067 224 46 05.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати