Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Євросоюз готовий інвестувати мільйони євро у суспільне мовлення України

7 квітня, 2017 р.

    «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ) може отримати від Євросоюзу інвестиції на кілька мільйонів євро.
    “Суспільний мовник вимагає належних ресурсів. Це означає, що повинен бути реальний бюджет. Ми сподіваємося, що буде виділено додатковий бюджет для того, щоб суспільний мовник міг працювати належним чином. Зі свого боку ми готові з країнами-членами ЄС інвестувати кілька мільйонів євро”, – цитує Телекритика главу представництва ЄС в Україні Х’юга Мінгареллі.
    Мінгареллі зазначив, що країни-члени ЄС будуть постійно моніторити ситуацію з громадським мовником.
    “Ми стежитимемо за тим, чи є люди, яких обрали керувати суспільним мовленням, незалежними і компетентними, відданими інтересам суспільного мовника, що мовник має належні ресурси”, – уточнив він.
    Представник ЄС також підкреслив, що суспільне мовлення, якісні новини – важливі елементи будь-якої демократичної системи.
    “Величезна частина ЗМІ в Україні перебуває в руках груп, що переслідують свої економічні інтереси. До того ж поруч з Україною розташована країна, яка проводить потужну дезінформаційну кампанію. І це робить ще важливішою роль незалежного мовника, який має надати українцям високоякісну інформацію”, – пояснив він.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати