Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Заява Верховного представника ЄС Федеріки Могеріні щодо вбивства члена СММ ОБСЄ в непідконтрольній уряду частині східної України

24 квітня, 2017 р.

    Вчорашнє повідомлення з Пришибу — села в Луганській області, яке тимчасово не контролюється урядом України — про вбивство члена Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в результаті підриву міни є трагічним нагадуванням термінової необхідності досягнення прогресу в питанні мирного вирішення конфлікту, який вже забрав безліч невинних життів.
    Ми висловлюємо свої співчуття сім’ї загиблого. Я бажаю швидкого одужання решті тих, хто постраждав внаслідок інциденту, що потребує ретельного розслідування. Винні повинні бути притягнуті до відповідальності. Я вже зв’язалась із Генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Заньєром; ми домовились інформувати один одного про подальший розвиток подій.
    Повна імплементація Мінських домовленостей залишається основою для стійкого врегулювання з дотриманням суверенітету і територіальної цілісності України. Європейський Союз продовжить підтримувати важливу роботу ОБСЄ та її Спеціальної моніторингової місії, яка повинна мати повний, безпечний та безперешкодний доступ до всіх територій, охоплених конфліктом. При цьому першочерговою необхідністю є забезпечення безпеки спостерігачів. ЄС також продовжить підтримувати зусилля по розмінуванню.
    Без належного та безперешкодного моніторингу з боку Місії неможливе ефективне та верифіковане покращення ситуації безпеки, що є основою подальшого прогресу політичної частини мирного процесу.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати