Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Минулого року Нідерланди, Данія та Швеція найбільш активно підтримували “бідні” держави

16 квітня, 2004 р.

    Найменш активною виявилася Японія, яка зайняла в рейтингу 21 місце. Такі дані оприлюднив дослідницький Центр Глобального Розвитку (Center for Global Development), склавший рейтинг країн найбільш щедрих до потребуючих.
    
    Як повідомляє Washington Profile, рейтинг враховує 8 критеріїв: "торгівля" (наскільки багаті країни враховують інтереси “бідних”, "технологія" (інвестиції в наукові невійсьйові дослідження), безпека (участь в миротворчих операціях), охорона довкілля, міграція (політика стосовно мігрантів), інвестиції (наскільки "багаті" країни сприяють, щоб компанії інвестувати капітали в економіку "бідних") та розміри прямої економічної допомоги. Країни бувшого СРСР не увійшли до рейтингу.
    
    В 2003 році США зайняли сьоме місце у світі за розміром допомоги, країнам, що розвиваються. Щорічно, з розрахунку на одного американця, Сполучені Штати перераховують $0.13 державних коштів та $0.05 з приватних джерел. За такою шкалою найбільш щедрими країнами вважаються Швеція ($0.61 державних та $0.01 приватних коштів на душу населення), Нідерланди (відповідно, $0.57 та $0.04), Данія ($0.84 та $0.01) та Норвегія ($1.02 і $0.24). Серед 21 індустріально розвинутих країн найбільш пасивними у питанні виділення прямої економічної допомоги виявилися Нова Зеландія, Португалія та Греція.


Як ви оцінюєте стан українського правосуддя?
Довіряю
Скоріше позитивно
Нейтрально
Скоріше негативно
Повністю дискредитоване
Важко відповісти