Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


95 461 українець скористався безвізовим режимом за перший місяць його дії

12 липня, 2017 р.

    За перший місяць роботи безвізового режиму між Україною та ЄС, який набрав чинності 11 червня, 95 461 українець скористався можливістю подорожувати з біометричними паспортами без віз.
    Більше третини з них летіли до країн Європи літаком – 34 364 особи. Морський транспорт обрали лише 15 безвізових мандрівників.
    Найбільше українців з біометричними паспортами без віз перетнули сухопутні кордони з країнами Євросоюзу – 61 082 особи. 32 062 з них попрямували до Польщі; до Угорщини в’їхали 13 600 українців; кордон з Румунією перетнули без віз 9 758 українців; до Словаччини в’їхали 5 662 громадян України.
    За перші 30 днів роботи безвізового режиму відмову у в’їзді до країн ЄС отримали 50 українців з біометричними паспортами без віз, що складає 0,001% від загальної кількості безвізових українських мандрівників. Основними причинами відмови у в’їзді цим громадянам були нездатність обґрунтувати мету перебування та попередні порушення міграційного законодавства ЄС.
    Загалом протягом 30 днів дії безвізового режиму до країн ЄС виїхали 1 875 647 громадян України. З них 434 074 особи перетнули кордон з біометричними паспортами з візами.
    Безвізовий режим з ЄС для громадян України набув чинності 11 червня цього року. Тепер українцям відкрита можливість їздити з біометричними паспортами без віз до 30 країн Європи, у тому числі до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.
    Всеукраїнська комунікаційна кампанія «Відкрий Європу» щодо візової лібералізації з країнами Євросоюзу стартувала в Україні 11 травня. Головна інформаційна платформа кампанії – веб-сайт www.openeurope.in.ua. Його матеріали орієнтовані на найширшу аудиторію та подані у зручній формі запитань та відповідей, простою й доступною мовою.
    Дізнайтеся більше про програми та ініціативи ЄС в Україні на веб-сайті та Facebook-сторінці Представництва Європейського Союзу в Україні. За додатковою інформацією щодо кампанії звертайтеся до PR-менеджера Наталії Шумейко: natalja.shumeiko@gmail.com, +380 681 143 820


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати