Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Представництво ЄС оголошує набір на 26 сесію EU Study Days (Єврошколи), 19-22 липня 2018 р. у Краматорську

8 червня, 2018 р.

    Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 26 сесію EU Study Days, яка відбудеться 19-22 липня 2018 р. у Краматорську. До участі у сесії Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України.
    Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:
    отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
    вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
    поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
    долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.
    Хто може взяти участь?
    Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.
    Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.
    Як взяти участь?
    Для подання заявки на участь треба заповнити анкету до 23:00 29 червня і чекати на відповідь протягом двох днів після дедлайну: http://bit.ly/EUSD_26sessionShid .
    Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.
    Про проект EU Study Days
    EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.
    Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
    Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.
    Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проекту у Facebook:
    www.facebook.com/EUStudyDays
    Контактні особи: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ,
    imovchan@cure.org.ua
    Координаційна група проекту: email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю