Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Депутати Європарламенту і Верховної Ради прагнуть наблизити Україну до ЄС

23 вересня, 2018 р.

    Після візиту депутатів Європейського Парламенту до України, який відбувся 17-20 вересня, з нагоди зустрічі Парламентського комітету асоціації між ЄС та Україною голова делегації Даріуш Росаті зробив таку заяву:
    «Ми провели 8-у зустріч нашого спільного комітету з депутатами Верховної Ради у Західній Україні, а саме у Львові, Івано-Франківську та на Прикарпатті. Під час зустрічі ми зосередилися на питаннях, що є вкрай важливими для людей, які живуть у цьому регіоні: регіональному економічному розвитку, включаючи за допомоги ЄС через проекти транскордонної співпраці з країнами Євросоюзу, меншин, децентралізації.
    Ми вкотре підтвердили нашу непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Ми засудили російську агресію на сході країни та незаконну анексію Криму. Ми висловили жаль з огляду на відсутність прогресу у впровадженні Мінських угод, закликавши Російську Федерацію та підтримуваних нею сепаратистів повністю шанувати свої зобов'язання. Ми заохотили українських парламентарів подовжити дію закону про особливий статус Донбасу, яка добігає кінця 10 жовтня 2018 року. Зважаючи на майбутні вибори в Україні та Європейському Парламенті, ми з нашими колегами у Верховній Раді обговорили досягнення, які, на нашу думку, слід консолідувати, та недоліки, які ще можна усунути протягом наступних кількох місяців. Також ми визнали та привітали прогрес, що його було досягнуто у низці сфер.
    У зв’язку з цим ми закликали усі сторони активізувати свої зусилля для якнайшвидшого ухвалення у другому читанні нового закону про вибори. Окрім того, ми висловили сподівання, що оновлена Центральна виборча комісія без зволікань уможливить таки проведення місцевих виборів, запланованих на осінь. Це гарантуватиме подальше продовження вкрай позитивного процесу децентралізації. Ми підкреслили, що здобутки у сфері боротьби проти корупції не мають бути поставлені під удар через напади на незалежність та сумніви щодо цілісності цих інституцій. Також слід швидко створити Вищий антикорупційний суд. Стосовно впровадження Угоди про асоціацію, ми озвучили потребу у пріоритетному вирішенні низки питань, що є надважливими для модернізації країни та заохочення іноземних інвестицій; йдеться, зокрема, про оподаткування, митні збори, права інтелектуальної власності та транспорт.
    Ця зустріч засвідчила пречудовий рівень співпраці та взаємодії з нашими партнерами у Верховній Раді. Це, зокрема, відображено у спільній остаточній заяві та рекомендаціях, що її було ухвалено одноголосно. Під час кожних наших зустрічей з місцевою владою, студентами, представниками бізнесу ми підкреслюємо нашу тверду рішучість просувати політичну асоціацію та економічну інтеграцію України з Євросоюзом. Украй важливо, аби ми й надалі інформували про конкретні вигоди цього тісного партнерства для усіх громадян».


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю