Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


З 19.05.2004 по 23.05.2004 відбуватиметься - Міжнародний практичний семінар по фандрейзингу - "За кулісами фандрейзинга: фундамент майбутнього вашої організації"

18 квітня, 2004 р.

    Місце проведення: Київ, Україна
    Організація: Центр філантропії, м. Київ, Україна
    Умови участі: До участі запрошуються неурядові й урядові організації СНД і Східної Європи, фандрайзери - консультанти, усі, чиєю місією є підняття засобів на громадські проекти.
    
    Реєстрація учасників буде відбуватися у процесі надходження заявок. Закриття реєстрації - 15 травня 2004 року.
    
    Реєстраційний внесок - 200 доларів США, чи українські гривни за курсом Національного Банку України в день здійснення платежу. Реєстраційний внесок включає: оплату за навчання і роздаточні матеріали, внутрішньоіміські перевезення, оренду залів, обіди і кава - брейки протягом 4-х днів конференції, громадські заходи. Проїзд і проживання в реєстраційний внесок не включаються.
    
    Організатори надають учасникам проживання в двомісних номерах ( екв. 20 дол. США на добу). Побажання учасників по проживанню враховуються.
    
    Реєстраційну форму і додаткову інформацію можна одержати в офісі Центра філантропії і на сайті Центру: http://www.phіlanthropy.org.ua/
    Програма:
    У рамках серії щорічних семінарів по фандрайзингу 19-23 травня 2004 року в Києві відбудеться Міжнародний практичний семінар по фандрейзингу - 4 "За кулісами фандрейзинга: фундамент майбутнього вашої організації".
    
    Організатори семінару: Центр філантропії, м. Київ, Україна, Іnternatіonal Fundraіsіng Іnstіtute ProjectOrganіzatіon Futures LLC, Strategіc Fundraіsіng and Capacіty Buіldіng, USA.
    
    Ціль серії семінарів:
    
    * Рішення фундаментальної проблеми, що постає перед цивільним суспільствами посткомуністичних країн, а саме - досягнення фінансової самодостатності і незалежності.
    * Навчання технологіям підняття засобів з доступних джерел, що, у свою чергу, дозволить робити інвестиції в організаційний розвиток і відповідність організаційної діяльності реальним нестаткам співтовариства.
    
    Перший міжнародний семінар відбувся в Криму, у червні 2001 року планувався як вступний навчальний курс по базових технологіях фандрайзинга, що учасники можуть застосовувати у своїх країнах і умовах. Другий Міжнародний семінар, що відбувся в 2002 році, і його темою стало партнерство між що дають і приймають благодійні пожертвування. Семінар, що проходив у 2003 році в Києві був присвячений темі "Фандрайзинг як засіб розвитку співтовариств".
    
    Четвертий Міжнародний практичний семінар по фандрейзингу продовжить розвиток теми шляхом посилення навчального компонента в напрямку організаційних і внутрішніх плинів фандрейзинга, від яких залежить майбутнє організації.
    
    У програму семінару будуть включені такі питання, як:
    * структура організації;
    * робота з членами і управління персоналом;
    * стратегічні підходи до ресурсів;
    * управління організацією і робота з персоналом;
    * юридичні аспекти в піднятті засобів з різних джерел;
    * психологічні і комунікаційні питання фандрейзинга;
    * менеджмент і моніторинг фандрейзинга;
    * етика і значення етичних кодексів у фандрейзингу.
    
    Семінар цього року буде наповнений інтерактивною діяльністю і рольовими іграми. Кожен учасник одержить можливість презентації успішного досвіду фандрейзинга. Буде оголошений конкурс презентації "Фандрейзинг як засіб розвитку співтовариства" c нагородженням кращих організацій. Учасники семінару зможуть зустрітися з представниками філантропічних кіл, як місцевими, так і закордонними.
    
    На семінарі ведучі і визнані на світовому рівні тренери й експерти поділяться своїми знаннями.
    
    В організаційний комітет семінару увійшли експерти по фандрейзингу з Великобританії, США, СНД і України. Ведучий тренер семінару - Кен Филипс, США.
    
    Семінар буде проходити протягом чотирьох днів. У програмі Семінару :лекції, інтерактивні презентації, круглі столи, сесії представлення успішного досвіду і тренінгів. Обов'язковим і популярним компонентом програми семінару є вечірні соціальні заходи з наочною демонстрацією техніки фандрейзинга.
    
    Мови семінару: російська і англійська (з перекладом).
    Контакт:
    http://www.phіlanthropy.org.ua/ E-maіl:
    offіce@phіlanthropy.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю