Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Києві відбудуться громадські консультації щодо роботи заводу - Енергія

13 листопада, 2019 р.

    16 листопада 2019 року об 11:00 у Ліцеї «Інтелект» (актова зала) (проспект Миколи Бажана, 34а), відбудуться консультації з громадськістю щодо функціонування на території Дарницького району міста Києва сміттєспалювального заводу «Енергія». Зокрема розглядатитмуться такі варіанти вирішення проблеми: модернізація системи очищення димових газів на сміттєспалювальному заводі СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго», розгляд ризиків пов'язаних з функціонуванням сміттєспалювального заводу СП «Енергія» КП «Київтеплоенерго» без його модернізації, будівництво для потреб міста нового сміттєпереробного заводу, впровадження в місті Києві системи сортування сміття. Прийняті рішення поширюватиметься на мешканців Дарницького району та міста Києва в цілому.
    Для акредитації ЗМІ звертатися у відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Дарницької райдержадміністрації (вул.О.Кошиця,11, каб.212) тел.(044)564-90-19., акредитацію також проводить ГР "Тут починається Київ": тел.: 050-358-55-33
    Вхід на консультації з громадськістю вільний. Реєстрація учасників публічних громадських обговорень здійснюється за пред’явленням документу, що посвідчує особу (паспорт).
    Подробиці тут: https://novadoba.kiev.ua/2019/11/13/4670
    #ЗаводЕнергія
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю