Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українське відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International вважає юридичним фарсом і порушенням прав людини рішення міської ради Рівного щодо заборони ЛГБТ-маршів у місті.

28 грудня, 2019 р.

    Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук.
    «Рішення Рівненської міської ради про заборону проведення всіх у місті маршів ЛГБТ-спільнот та інших заходів, які влада трактує як «пропаганду девіантної статевої поведінки» — яскравий приклад того, як передноворічне божевілля може стосуватися не лише масової біганини за подарунками й продуктами, але й повністю протиправних рішень місцевої влади», — написала вона.
    На її думку, немає жодних законодавчих підстав для ухвалення такого рішення.
    Вона також наголосила, що, відповідно до міжнародного права, усі міжнародні пакти та рішення Європейського суду з прав людини забороняють дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності при організації мирних публічних заходів.
    «Рішення міської ради в Рівному — це пряме порушення прав і свобод людини. І я закликаю місцевих депутатів/-ок скасувати це рішення та припинити ганебну дискримінацію людей за ознаками сексуальної орієнтації й гендерної ідентичності», — додала Покальчук.
    Нагадаємо, міська рада Рівного заборонила проведення у місті маршів ЛГБТ-спільнот та інших заходів, які влада трактує як «пропаганду девіантної статевої поведінки».


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати