Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Стипендії для громадських активістів з регіону Східного сусідства — дедлайн продовжено

17 січня, 2020 р.

    Дедлайн подачі заявок на участь у Стипендійній програмі громадянського суспільства Східного партнерства 2020 року було продовжено до 20 січня. Ця програма орієнтована на молодих громадських активістів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України, які мають нові ідеї для покращень у своїх громадах або країнах і прагнуть розвивати свої лідерські навички.
    Програму організовує проєкт «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства» (ФГС СхП), що фінансується Європейським Союзом.
    Учасники програми мають унікальну можливість взяти участь в навчальних сесіях та інших заходах, що розвивають їх потенціал. Вони також отримають стипендію до 5 тисяч євро на реалізацію власних проєктів. Молоді активісти також стануть також частиною міжнародної мережі однодумців, і у такий спосіб зможуть брати участь у численних зустрічах високого рівня і взаємодіяти з тими, хто приймає рішення в їх країнах, а також у європейських інституціях.
    Докладніше про конкурс заявок.
    Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП) допомагає налагодити синергію між різноманітними двосторонніми та регіональними ініціативами на користь громадянського суспільства, а також сприяє розповсюдженню та сталості результатів таких ініціатив. Він доповнює фінансову підтримку діяльності організацій громадянського суспільства з боку ЄС, адже вони просувають реформи в країнах Східного партнерства і допомагають досягати очікуваних результатів Східного партнерства.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю