Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс експертів для розроблення навчальних матеріалів із суспільної доброчесності

28 липня, 2020 р.

    Громадська організація “Смарт освіта” в партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) реалізує проект “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію”.
    У межах проєкту оголошено конкурс із формування групи експертів зі створення навчальних матеріалів для вчителів та учнів, а також адаптації концепції «суспільної доброчесності» (integrity education) у програму початкової школи НУШ.
    Мета проєкту – сприяти розвитку та поглибленню етично-ціннісного компоненту суспільної доброчесності в освітньому процесі через розробку цікавих навчальних матеріалів для початкової школи НУШ. Проєкт створить умови для кращого розуміння вчителями та дітьми понять доброчесності, корупції і етичних суспільних практик і в такий спосіб допомагатиме формувати відповідальне та свідоме молоде покоління українців.
    Вимоги до матеріалів, що розроблятимуться:
    – Надати загальне розуміння освітянам та громадськості, що таке «суспільна доброчесність», як саме вона може реалізовуватися в школі, зокрема в початкових класах;
    – Дати вчителям початкової школи готові інструкції для інтегрування матеріалів у програми 3 та 4 класів (готові розробки, ігри, уроки, квести тощо);
    – Дати учням початкових класів цікаві матеріали й заохотити їх робити різні завдання, зокрема і з батьками;
    – Стати пілотним матеріалом, який буде в основі подальшого поширення напрацювань у школах та розвитку програм початкової школи.
    Для розробки таких матеріалів ГО «Смарт освіта» запрошує в команду таких спеціалістів (описи вакансій читайте в прикріпленнях):
    вчитель початкової школи;
    копірайтер
    методист
    психолог
    експерт із розроблення методичних рекомендацій
    Надсилайте резюме на пошту: sm.osvita@gmail.com
    Заявки на участь у відборі мають бути надіслані не пізніше 04.08.2020.
    Джерело: ГУРТ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю