Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма Chevening - Посольства Великої Британії в Україні, пропонує долучитися до конкурсу на здобуття освіти у Брітанії

13 жовтня, 2020 р.

    Chevening – це можливість, що дозволяє людям з лідерським потенціалом отримати повне фінансування на освіту на однорічних магістерських програмах або програмах MBA у Великій Британії. Всі стипендіати і стипендіатки мають повернутись до України на щонайменше 2 роки після програми, а це означає, що з цими талантами Ви зможете разом реалізувати ініціативи абсолютно нового масштабу.
    Програма Chevening орієнтована на людей, які вже мають досвід роботи щонайменше 2 роки – ми не обмежуємо ні вік, ні галузь освіти/роботи кандидатів. Стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші омріяні університети Британії можуть стати реальністю для Вас або Ваших колег. Випускники Chevening в Україні працюють у різноманітних сферах: бізнес, державне управління, право, комунікації, охорона здоров’я, IT, творчість тощо. Це – надзвичайно престижна і цікава спільнота, яка у світовому масштабі нараховує більше 50.000 випускників.
    Ми приймаємо заявки до 3 листопада 2020 року. Наше посольство радо може допомогти розібратись у процесі подачі заявки і, за бажання, ми можемо запропонувати або взяти участь у наших онлайн-заходах на сторінці Посольства у Facebook, або організувати онлайн-презентацію саме для Вас. Дайте нам знати, якщо така пропозиція була б Вам цікава і ми обговоримо найбільш прийнятний формат. Також ми були б дуже вдячні, якби Ви розповсюдили інформацію про програму серед Ваших партнерів і контактів. Для Вашої зручності, у вкладенні надсилаємо флаєр і презентацію з більш детальним описом. Детальна інформація про програму є також на сайті Chevening.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати