Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Посольство Великої Британії оголосило урядову стипендіальну програму Сhevening в Україні.

13 жовтня, 2021 р.

    Місія Chevening – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA).
    Посольство покриває витрати на навчання, проживання, транспорт і візу – і також пропонуємо різноманітні можливості для випускників.
    В Україні вже близько 450 чівнерів – так називають випускників програми, а у всьому світі – вже більш як 50000!
    Програма не обмежує вік і спеціальності кандидатів, тож стипендіатами/ками стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, медицина тощо. При цьому стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю.
    Вимоги до кандидатів прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи (волонтерства, стажування теж враховуються), лідерський потенціал і хороше знання англійської мови.
    Команда Chevening, пропонує українським громадським організаціям провести презентацію про програму або інтерактивний воркшоп про ефективну самопрезентацію і написання есе. Також, можна переглянути вебінар про програму з цьогорічними стипендіатами – запис на сторінці Посольства у Facebook і на сайті: https://www.chevening.org/apply
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю