Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Канада виділила Україні більш 12 мільйонів канадських доларів

21 квітня, 2004 р.

    *** Канадське агентство міжнародного розвитку (CІDA) виділило Україні 12,5 мільйона канадських доларів на реалізацію чотирьох нових проектів по співробітництву в сфері розвитку громадянського суспільства. Як повідомив віце-президент CІDA Жан-Марко Метивье на прес-конференції в понеділок у Києві, проект "Демократична освіта" продовжить роботу, почату при реалізації проекту "Розвиток демократії". У рамках цього проекту планується продовжити розробку базового курсу по демократії, доробити підручник і збільшити кількості викладачів цього курсу, створити онлайн-версии курсу, а також розробити спеціальні програми для педагогічних університетів і вузів Міністерства внутрішніх справ України. На цей проект CІDA виділило 2,3 мільйони канадських доларів.
    
    Проект "Голос громадськості" (3,4 мільйони канадських доларів) покликаний забезпечити короткострокову технічну допомогу і довгострокову підтримку процесів розвитку муніципального керування. За словами Жана-Марка Метивье, основна мета цього проекту сприяти тому, щоб "робота місцевих рад відповідала потребам населення".
    
    У рамках цього проекту шістьом містам України (Луцьк, Чернігів, Макіївка Донецької області, Коломия Івано-Франківської області, Комсомольск Полтавської області й Алчевск Луганської області) буде надана допомога в проведенні реформ на місцевому рівні і поліпшенні якості послуг населенню в різних сферах, а також допомога неурядовим організаціям у більш активному залученні громадськості.
    Джерело: Рodrobnostі.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати