Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Волонтерський штаб Фундації «Чинність закону», запрошує до співпраці. аби допомогти нашій армії та тимчасово переміщеним особам.

10 травня, 2022 р.

    Дорогі українці! Сила нашого народу, його дух, здатність єднатися в найтяжчі часи є запорукою наших перемог! Так було, так є і так буде й надалі!
    Волонтерський Центр Фундації соціально правового захисту населення «Чинність закону» , всі ці вісім тяжких для нашого народу років, у міру своїх можливостей збирав і передавав для наших бійців, біженців та мешканців увздовж лінії зіткнення гроші та матеріальні ресурси аби ці люди могли, хоч в трішечки більш комфортнихумовах воювати, жити, ставати на ноги. І, головне, розуміти, що Україна турбується про них. Хочеться висловити величезну подяку усім, хто всі ці роки допомагав нам. Це і прості люди з усієї України й безперечно - інші волонтери, ті хто брав участь у всьому ланцюжку цієї непростої роботи - це і організація «Операція «Маестро» (Сашко Шевченко та Ігор Пилипуч), за те,що вони робили доставки до лінії зіткнення і розповсюдження допомоги серед бійців та серед місцевого населення. Це і «Карітас» - Київ та Маріуполь, особливо отцю Роману Сиротичу, директору «Карітас»-Київ і його команді, за те, що вони усі ці роки утримують та вдягають українських біженців з Донбасу і Криму, а також дітей з малозабезпечених родин. Нашим побратимам з Івано-Франківщини, особливо Наталці Чаплинській. депутатці Франківської облради, яка, ще з Майдану 2004 року, є партнеркою й другом, не лише нашої організації, але й особистим другом усіх нас - членів організації. що тільки наталка не організовувала для наших бійців, починаючи від шкарпеток до пічок- буржуйок виконаних зі старих газових балонів. Величезна подяка бійцю - ветерану АТО - Тарасу Ткаличу, голові Святошинської спілки ветеранів АТО-ООС, який п’ять років захищав нас на фронті, а повернувшись сам брав участь у зборів котшів і матеріальних ресурсів для армії і для цивільних осіб. Усім не подякуєшь в одному матеріалі, всіх пам’ятаємо, усіх вас любимо!
    Але абсолютно нового імпульсу нашій роботі додала підла агресія рашистів проти України - 24.02.2022 року. Ми з першого ж дня зібралися і почали налагоджувати нашу роботу у нових умовах. Дехто пішов на фронт, дехто до тероборони, але волонтерський центр працює за своїм планом.
    Ми збираємо кошти й купуємо те, що потрібно нашим бійцям, збираємо речі, як військові. так і цивільні, медикаменти і продовольство. Усі наші звіти, можна переглянути на нашому сайті: www.rol.org.ua
    Ми щиро запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої роботи й допомогти нам усім перемогти ворога, наші телефони: 044 2233373; 044 2233393; 0672099359. Наш офіс, як і попередні 18 років, у районі Дарницької площі.у місті Києві.
    Архівне фото: http://www.rol.org.ua/article.cfm?deid=225


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати